Camdaki Kız'ın Sedat'ı Feyyaz Şerifoğlu yeni sevgilisi Semiha Bezek kimdir? Semiha Bezek nereli? Semiha Bezek kaç yaşında? Semiha Bezek hangi dizilerde oynadı?

Kanal D'nin fenomen dizisi Camdaki Kız'ın yakışıklı jönü Feyyaz Şerifoğlu yeni sevgilisi ile görüntülendi.

Burcu Biricik ile birlikte başrolü paylaştığı Camdaki Kız dizisiyle ünlenen Feyyaz Şerifoğlu tatilde yakınlaştığı genç kızın Semiha Bezek olduğu öğrenildi.

Feyyaz Şerifoğlu ile Alaçatı Cahide'de eğlendiği görüntüleri sosyal medyada paylaşılan Semiha Bezek aşk mı yaşıyorlar sorusunu akıllara getirdi.

640xauto-7

Oyuncu olan Semiha Bezek merak edildi. Feyyaz Şerifoğlu'nun hayranları Semiha Bezek'i araştırmayı başardı bile. Peki Semiha Bezek nereli? Semiha Bezek kaç yaşında?

Semiha Bezek Kimdir?

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

B-oSRwgVIAAMzE9

12 Nisan 1993 Mersin doğumlu olan Semiha Bezek ortaokula kadar Mersin'de yaşamış daha sonra ise Muğla'ya taşınmıştır.

Semiha Bezek ilk olarak Fethiye Kültür Merkezi'nde oyunculukla taşınmıştır. 2011 yılında ise dönemin en çok izlenen dizisi Muhteşem Yüzyıl'da gözde cariye rolü ile dizi dünyasına adım atmıştır.

2012 yılında Miss Turkey yarışmasında finale yükselmiştir. Daha sonra oyunculuk kariyerine yüklenen Semiha Bezek ilk olarak Doksanlar ardından da Yeşil Deniz ve Dünyanın En Güzel Kokusu gibi projelerde yer almıştır. Son olarak ise Tövbeler Olsun dizisinde Demet karakterine hayat vermiştir.