Yasak Elma dizisinde Nesrin Cavadzade diziden neden ayrıldı belli oldu! Şahika geri dönmeyecek mi? Nesrin Cavadzade neden diziden ayrıldı?

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

Yasak Elma yeni bölümünde dizinin fenomen karakteri Şahika'nın diziden neden ayrıldığı belli oldu. Nesrin Cavadzade'ye çok büyük ayıp yapıldı!

Şevval Sam, Eda Ece ve Nesrin Cavadzade'nin başrollerinde yer aldığı Yasak Elma dizisinde gelecek bölüm büyük şok yaşanacak. Şahika'nın öleceği dizide dizinin hayranları kesinlikle bu ölümü kabullenecek gibi durmuyor. Dizinin en eğlenceli karkateri olan Şahika'nın diziden ayrılması büyük birkan kaybı yaşatacak gibi görünüyor. Peki Nesrin Cavadzade diziden ne ayrıldı?

Edinilen bilgiye göre eski yönetmen Neslihan Yeşilyurt nedeniyle Nesrin Cavadzade diziye veda etti. Eda Ece ile çok yakın arkadaş olduğu bilinen Neslihan Yeşilyurt, Yasak Elma'dan ayrılıp Sadakatsiz dizisine geçmişti. İkilinin sık sık birbirini setlerde ziyaret ettiği biliniyordu. Ancak son ziyarette gerginlik yaşandı. 

YENİ DİZİ DE YOLDA!

Yasak Elma'nın yönetmeni Murat Öztürk rahatsızlanınca eski yönetmen Neslihan Yeşilyurt yardıma koştu. Yeşilyurt yakın arkadaşı Eda Ece'yi arayarak durumu bildirdi. Eda Ece'de o gün sahnesi olmamasına rağmen Yeşilyurt'u görmek için sete geldi. İkili sohbete dalınca Yeşilyurt yerini yardımcısına devretti. Ancak çekim uzayınca oldukça üşüyen Nesrin Cavadzade "İşi bitirip öyle sohbet etseydiniz" diyince Neslihan Yeşilyurt ile gerginlik yaşandı. Bunun üzerine sinirlenen Nesrin Cavadzade seti terk etti ve telefonlarını kapattı.

Fatih Aksoy'da olayı duyunca daha önce de gerginlik yaşadığı iddia edilen Nesrin Cavadzade'ye hemen bir cenazae sahnesi yazdı. Ancak başarılı oyuncu Nesrin Cavadzade'den vazgeçmek istemeyen Med Yapım'ın Cavadzade ile ipleri koparmadığı öğrenildi. İddiaya göre Nesrin Cavadzade için yeni bir dizi projesi hazırlayan Med Yapım yakında bu haberi duyurmaya hazırlanıyor.