Nesrin Cavadzade Sevgilisi Gökhan Alkan'ın Dizisine Giriyor! Kalp Yarası Dizisine Konuk Sürprizi!

Nesrin Cavadzade sevgilisi Gökhan Alkan'ın dizisi Kalp Yarası dizisine dahil oluyor! Geçtiğimiz hafta sevgilisini ziyarete Hatay'a giden Cavadzade meğer iş konuşmuş.

Dizi Haberleri 24.07.2021 - 21:14 24.07.2021 - 21:15 Ece Sahan

Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade yeni projesi belli oldu. Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Gökhan Alkan'ın setine ziyarete Hatay'a giden Nesrin Cavadzade meğer iş seyahati yapmış!

Yasak Elma dizisine Şahika karakteri ile giren ve fenomen bir karakter olarak dizide yerine sağlamlaştıran ancak geçtiğimiz aylarda dizide şok bir şekilde ayrılan Nesrin Cavadzade sevgilisiyle ekranlara gelecek.

Yasak Elma dizisinin son sezonunda en sevilen karakteri olarak fenomen olmuşken dizinin eski yönetmeni Neslihan Yeşilyurt'un dizi setini ziyrate ettiği sırada Yeşilyurt ile tartışarak seti terk eden daha sonra ise yapımcı tarafından diziden gönderildiği öne sürülen Cavadzade sevgilisinin dizisine mi dahil oldu!

Nesrin Cavadzade'nin yaptığı paylaşım iddiaları doğruladı!

0x0-kalp-yarasinin-yakisikli-feriti-gokhan-alkana-nesrin-cavadzadeden-buyuk-jest-unlu-oyuncu-aska-geldi-sevgilisini-bas-taci-yapti-1626297468276

ATV'nin başrollerinde Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevin'in yer aldığı yeni dizisi Kalp Yarası büyük bir başarı elde ederek reytinglerde birinciliği kaptırmadı. Dizinin çekildiği Antakya'ya geçtiğimiz günlerde Nesrin Cavadzade giderek sevgilisi Gökhan Alkan'ı ziyaret etmişti. Ancak bu ziyaret meğerse iş ziyaretiymiş.

Yasak Elma dizisinin setinde aşk yaşamaya başladığı Gökhan Alkan ile ilişkisine devam eden Nesrin Cavadzade sevgilisini yalnız bırakmıyor. Geçtiğimiz haftalarda sevgilisini ziyarete Hatay'a giden oyuncu seyirciye sürpriz yapacak.

Kulislerden gelen iddialara göre Kalp Yarası dizisine Nesrin Cavadzade konuk olarak dahil olacak. Yapımcı Ali Gündoğdu ile görtüştüğü öne sürelen Nesrin Cavadzade'nin diziye yerli değil konuk olarak seyirciye ufak bir sürpriz yapılacağı iddia edildi.

Nesrin Cavadzade bugün yaptığı paylaşımda atla bir fotoğraf paylaşarak Kalp Yarası dizisi setinden mi sorusunu akıllara getirdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@