Türkiye'nin başarılı oyuncularının yer aldığı Zeytin Ağacı dizisi, çok merak ediliyordu ve haber geldi...

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi Aslında Çok Farklı! Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi Aslında Çok Farklı!

Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Murat Boz, Füsun Demirel, Fırat Danış, Boncuk Yılmaz, Rıza Kocaoğlu ve Serkan Ural, Zeytin Ağacı isimli Netflix dizisinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Tuba Büyüstün'ün dizide yer alması büyük heyecan yarattı. Dizinin yayın tarihi de merakla beklendi. Geçtiğimiz günlerde de dizinin yayın tarihi, diziden gelen ilk fotoğraflar ile birlikte açıklandı. Geçmişte yaşanılan olayların kabullenildiği zaman aslında hayatın güzelleştiğini anlatan Zeytin Ağacı, Netflix'te 28 Temmuz'da yayınlanacak. Zeytin Ağacı'nın ilk sezonu 8 bölüm olacak. Dizinin uluslararası ismi ise Another Self olacak.

Zeytin Ağacı Dizisi

Zeytin Ağacı dizisinden ilk kareler... Seda Bakan, Murat Boz, Fırat Tanış ve Rıza Kocaoğlu bir arada
Zeytin Ağacı, 28 Temmuz 2022'de yayınlanacak olan OGM Pictures imzalı Türk yapımı Netflix dizisidir. Dizinin yönetmenliğini Burcu Alptekin üstlenmiş, senaryosunu da Nuran Evren Şit yazmıştır. Dizinin başrollerinde Seda Bakan, Murat Boz, Tuba Büyüküstün ve Boncuk Yılmaz yer almaktadır. Dizide geçmişin aslında hayatı güzelleştirebileceği anlatılır. Üniversite zamanında arkadaş olan Ada, Sevgi ve Leyla zamanla çok yakın dost olur. Çünkü yıllar geçtikçe yaşadıkları zorlukları birlikte aşarlar. Bu onların dostluklarını güçlendirir.

Netflix, yerli Zeytin Ağacı dizisinden ilk görsel paylaşımları yaptı - LOG

Ancak, Sevgi'ye kanser teşhisinin konulmasıyla en büyük zorlukla karşılaşırlar. Sevgi, dostları Ada ve Leyla'nın hastaneye yatma ısrarlarını dinlemeyerek başka bir yol denemek ister. Bu yol ise her birinin hayatında farklı etki yaratır. Sevgi, arkadaşı Leyla'dan onu Ayvalık'a götürmesini ister. Bunun nedeni ise Zaman ismindeki bir adamı bulmak istemesidir. Arkadaşları da bu isteğe ikna olunca hep birlikte yola koyulurlar. Ancak Sevgi'nin aradığı kişi yalnızca kendi hayatını değiştirmez. Yanında götürdüğü dostlarının da hayatı tamamen değişir. Konusu birçok kişinin dikkatini çekmiş ve dizi merakla beklenmektedir.

Tuba Büyüküstün Kimdir?

Tuba Büyüküstün Haberleri - Son Dakika Yeni Tuba Büyüküstün Gelişmeleri


Tuba Büyüküstün, 5 Temmuz 1982 tarihi İstanbul doğumludur. Annesi Kırım göçmeni babası ise Girit göçmenidir. Üniversite eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sahne ve Kostüm Tasarımı bölümünde tamamlamıştır. Üniversitede okurken çeşitli reklamlarda yer alarak oyunculuk kariyerine başlamıştır. Türk televizyon ekranlarında yer aldığı ilk televizyon dizisi ise Sultan Makamı olmuştur. 2003 yılında yayınlanan Sultan Makamında son dört bölümünde yer almıştır.

2004 yılında ise Çağan Irmak'ın yönettiği Çemberimde Gül Oya dizisinde Zarife karakteri ile tanınırlığı artmıştır. Büyüküstün ardından Gülizar isimli dizide başrol Gülizar'ı canlandırmıştır. Bu rolüyle Sırbistan-Karadağ Uluslararası TV Festival Bar'da En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nün sahibi olmuştur. Büyüküstün yakaladığı bu yükselişi, Bülent İnal ve Sinan Tuzcu ile başrolü paylaştığı Ihlamurlar Altında dizisiyle takip etmiştir. Ülkede başarılı oyuncular arasında adı anılmaya başlayan Büyüküstün, Cevdet Mercan'ın yönettiği 2007 yılında yayınlanan Asi isimli dizide başrol oynamaya başlamıştır. Tuba Büyüküstün'ün yer aldığı dizilerin Arap ülkelerinde gösterime girmesiyle oyuncunun ünü, ülke sınırlarını aşmıştır.

Özellikle Orta Doğu'da Türk dizilerinin tanıtımında büyük payı vardır. Tuba Büyüküstün ardından Gönülçelen, 20 Dakika, Kara Para Aşk, Cesur ve Güzel, Menajerimi Ara, Sefirin Kızı dizileriyle ekranlarda yer almaya devam etmiştir. Büyüküstün ayrıca pek çok sinema filminde de oynamıştır. Babam ve Oğlum, Sınav, Yüreğine Sor, Rüzgârın Hatıraları, İstanbul Kırmızısı ve Daha bu filmler arasında yer almaktadır. Oyunculuğu ile pek çok ödülün sahibi olmuştur. Özel hayatından ziyade başarıları ve oyunculuğuyla gündeme gelmektedir. 2011 yılında Onur Saylak ile evlenmiştir. İkiz kızları vardır. 2017 yılında da evliliklerine son vermeye karar vermişlerdir. Büyüstün şu anda ise Zeytin Ağacı isimli Netflix dizisinde yer almaktadır.