Sadece 5 ay önce 8 yıllık evliliğini bitiren ve ani bir şekilde ülkeyi terk eden Petek Dinçöz'de ülkeye dönüş ile birlikte yeni evlilik kararı geldi. Bu haber sonrası ise günün sorusu da Nida Büyükbayraktar Kimdir? oldu.

Bir dönemin hem magazin bombası hem de gözde güzeli olan Petek Dinçöz'ün pazartesi günü evlenileceği öğrenildi.

2000'li yıllara şarkıları ve dansları kadan Can Tanrıyar aşkı ile de damga vuran Petek Dinçöz, 2014 yılında ünlü iş insanı Serkan Kodaloğlu ile evlenmiş ancak bu evlilikten bir çocuk sahibi de olan isim geçtiğimiz nisan ayında da anlaşmalı olarak boşanmıştı.

Nida Büyükbayraktar Kimdir?

Petek Dinçöz | KimNereli

Dinçöz'ün ani bir boşanma haberi ardından yine aynı hızla alınan bir taşınma haberi ile ABD'ye yerleştiği öğrenilmişti ki, bu ilginç süreçte hız kesmeyen ünlü güzel şimdi de evlilik haberini gönderdi.

Bir dönem magazin sayfalarına güzellerle ve siyasilerle ünlü Reza Zarrab ile de düşen Dinçöz, Yine bir iş insanı ola Nida Büyükbayraktar ile Pazartesi günü nikah masasına oturacağı öğrenilirken, eski magazin bombasınının Türkiye'ye dönüş kararı da anlaşılmış oldu.

Nida Büyükbayraktar Kimdir?

Petek Dinçöz ile Reza Zarrab aşk mı yaşıyor? Flaş açıklama

Günün merak konusu olan Nida Büyükbayraktar'ın eğlence sektöründeki ünü işletmeci kimliği haricinde maalesef fazla bir bilgi bulunmuyor.

Issız Adam Filminin İtirafı Yıllar Sonra Geldi! Cemal Hünal Bilinmeyen Detayı İtiraf Etti! İşte Issız Adam'ın Sırrı! Issız Adam Filminin İtirafı Yıllar Sonra Geldi! Cemal Hünal Bilinmeyen Detayı İtiraf Etti! İşte Issız Adam'ın Sırrı!

Magazin gündemine adını Petek Dinçöz ile duyuran ismin ayrıca 2011 yılında Metro Turizm'in Ege Bölge Müdürü olarak çalıştığı bilgisi bulunuyor.