Yeşilçam'ın eski oyuncularından Nurgül Kaya şantaj ve tefecilik ile suçlanıyor.

Değerli isim Cüneyt Arkın ile aynı seti paylaşması ile ünlenen Nurgül Kaya hakkında faiz karşılığında borç para vererek tefecilik yaptığı ve ayrıca şantaj ile hareket iddiası geldi.

Oyuncu Nurgül Kaya bir kişiye faizle para verdiği ancak sonrasında ise borcunu ödemediği gerekçesi ile şantaj yapıp eşine başka kadınlarla olan fotoğraflarını atmakla tehdit ettiği, daha önce ödemesini  aldığı senetleri hacze koyarak usulsüzlük yaptığı suçlamaları ile mahkemeye verildi.

Sabah’ın haberine göre, Nurgül Kaya'nın 1.7 milyon liralık senetleri işleme koyarak evini haczettiğini söyleyen Zeki D.'nin şikayeti üzerine oyuncu hakkında soruşturma başlatıldı.

Zeki D.'nin verdiği ifadede ise; Nurgül Kaya'nın, eşine, eski kız arkadaşıyla olan fotoğraflarını göndererek parayı ödemesini istediği, yoksa devamının geleceğini belirterek tehdit ettiğini söylediği öğrenildi.

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…