Nusret Gökçe arakasındaki para ve ajans desteği ile Arjantin - Fransa 2022 Dünya Kupası final maçında Katar'da kutlamalarda sahaya kadar inip kupa ve oyuncularla reklamını yaparken Messi'den Nusret'e bu defa öyle bir ayar geldi ki!

Daha önce Nusret ile bir araya gelen ve reklamını yapan Messi bu defa Nusret'i tanımayarak rezil etti.

Arkasına aldığı destek ile büyük bir üne kavuşan Nusret Gökçe reklamlarıan devam ederken bu defa ters köşe oldu. Ünlü etçi Nusret Gökçe, akşam dün gerçekleşen 2022 Fransa ile Arjantin arasındaki Dünya Kupası finalinde sahaya indi. 

Arjantin'in zaferini sahaya inerek kutlamak isteyerek reklamını yapan Nusret Gökçe Arjantin'in yıldızı Messi'den beklemediği bir tepki gördüi. O anlar ise sosyal medyada gündem oldu.

bde31343nusretdunyacaunlufutbolcularmessivepaul11445910_2592_m

Daha para karşılığında önce Nusret ile bir araya gelerek ününe ün katmasına yardım eden Messi'nin bu sefer Nusret'in ısrarcı tavırlarından rahatsız olduğu ve tanımadığı görüldü. O anların görüntüleri kısa süerede sosyal medyada gündem oldu.

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar

Salt bae heraketi ile dünyaya reklam kampanyası yapan ve ünlenen Nusret Gökçe, 2022 Dünya Kupası'nında yer alma fırsatını kaçırmadı. 

Arjantin'in şampiyon olmasının ardından Nusret Gökçe sahaya indi ve yıldız futbolcularla fotoğraf paylaştı. Ancak görüntülerde Messi'nin Nusret'in tavırlarından rahatsız olduğu ve ittiği görüldü.