2 yıl önce vefat eden son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde oynayan ünlü oyuncu Arda Öziri’nin arkadaşları büyük tepki içerisinde. Arda Öziri'nin ölümünün ardından 6 yıllık nişanlısı Vildan Örnek, önce nişanlısının daha 40'ı çımadan bir partiye katılmış

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?
2 yıl önce vefat eden son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde oynayan ünlü oyuncu Arda Öziri’nin arkadaşları büyük tepki içerisinde. Arda Öziri'nin ölümünün ardından 6 yıllık nişanlısı Vildan Örnek, önce nişanlısının daha 40'ı çımadan bir partiye katılmış ve tepki çekmişti. Şimdi ise Öziri'nin yakın arkadaşı oyuncu Balamir Emren'in Öziri'nin nişanlısı Örnek ile evlendiği haberleri büyük tepki gördü. Öziri’nin yakın arkadaşı Cengiz Çolak: “Karaktersiz, omurgasız, şerefsiz Balamir iti! Hala Instagram’ında Arda ile fotoğrafların var" diyerek iddialarda bulundu. Balamir Emren o fotoğrafları yoruma kapattı.

Arda Öziri ve Balamir Emren yakın arkadaştı. Hatta ikili Akasya Durağı adlı dizide beraber rol almışlardı. Balamir Emren Akasya Durağı'nda Mert karakterine hayat verirken, Arda Öziri de komiser Toga rolüne hayat veriyordu.

Arda Öziri 2 yıl önce motosiklet kazasında hayatını kaybetmişti. Cenazeye Rıza Kocaoğlu, Engin Altan Düzyatan gibi  konservatuvardan arkadaşı ünlü isimler katılmıştı. Ancak Arda Öziri'nin yakın arkadaşı Balamir Emren'den çok konuşulacak hareket geldi.

Balamir Emren, ölen yakın arkadaşı Arda Öziri'nin 6 yıllık nişanlısı Vildan Örnek ile evlendi. Balamir Emren ile Vildan Örnek'e Öziri'nin yakın arkadaşlarından büyük tepki vardı. Öziri'nin yakın arkadaşı Cengiz Çolak sosyal medya hesabından Balamir Emren'e "Karaktersiz, omurgasız, şerefsiz Balamir iti! Hala Instagram’ında Arda ile fotoğrafların var" diyerek sitem etti.

Cengiz Çolak ayrıca Balamir Emren ve Vildan Örnek hakkında iddialarda da bulundu. Cengiz Çolak, Arda Öziri'nin ölümünün ardından Emren ve Vildan Örnek'in evde esrar partisi verdiğini, Balamir Emren'in Öziri'nin ailesine tefeci gönderttiğini ve daha önce de Vildan Örnek ile ilişkisi olduğunu ima etti.

Olay sonrası Balamir Emren'e büyük tepki varken, Balamir Ermen, Arda Öziri ile olan fotoğrafını yorumlara kapattı.