Yeni dizi Ömer'in kadrosuna sürpriz isimler dahil olmaya devam ediyor. Başarılı oyuncu Gökçe Bahadır'ı yeniden izleyeceğimiz Ömer dizisinde hangi oyuncular var? Ömer dizisi konusu ne? Ömer dizisi hangi dünyaca ünlü diziden uyarlama?

OGM Pictures yine bomba gibi bir diziyle adından söz ettirecek. Geçen 2 yıla Gülseren Budayıcıoğlu eser uyarlamaları Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı ve Doğduğun Ev Kaderindeir Gibi dizilerle damga vuran OGM Pictures bu sene de yeni dizisi Ömer ile adından söz ettirecek.

Son olarak Fox Tv'de yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisiyle ekrana gelen ve başarılı oyunculuğu ile kendisine hayran bırakan Gökçe Bahadır yeni dizisi Ömer ile arayı uzatmadan geri dönüyor. 

Onur Güvenatam’ın patron koltuğunda oturduğu OGM Pictures’ın Star TV için hazırladığı Ömer dizisinde Gökçe Bahadır'a son dönemin gözde genç erkek oyuncusu Selahattin Paşalı eşlik edecek.

Bu hafta sete çıkacak olan Ömer dizisinin yönetmen koltuğunda Cem Karcı otuacak. Dizinin senaryosunu ise Gülizar Irmak yazacak.

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

Başrollerinde Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay ve Merve Dizdar'ın yer aldığı dizide yeni isimler dahil oldu. 

Dünyaca ünlü dizi Shitsel'den uyarlanan Ömer dizisinin kadrosuna ayrıca Gülçin Kültür ve Muharrem Türkseven dahil oldu.