Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz'u evinde darp ettiği iddiasıyla mahkemelik olan Ozan Güven şimdi de magazinde 'Kamerayı indir adam gibi konuşalım' manşetleri ile yer aldı.

Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz'u evinde darp ettiği iddia edilen, bu iddia sebebi ile mahkemelik olan ve davası süren Ozan Güven magazincilerin markajından çıkamıyor.

Yıpratıcı dava sürecinde gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Ozan Güven bir arkadaşı ile güneşlenirken magazincilere yakalandı.

Görüntü alınmasına sinirlenen Ozan Güven yine muhabirlerle gerilim yaşadı.

Ünlü ve başarılı oyuncu Ozan Güven bir kız arkadaşıyla tatilde görüntülenince dikkatleri yine üzerine topladı.

Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti! Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti!

Hakan Yağcı'nın haberine göre; Güven, önceki gün Bodrum Ortakent'te kız arkadaşıyla birlikte plajda görüntülendi ve gazetecileri fark eden Güven, görüntü alınmasını engellemeye çalıştı.

Şezlongundan muhabirlere seslenen ünlü oyuncu, arkadaşının "Gitme Ozan!" uyarısınında duyulduğu anda muhabirlere tepki gösterirken de kameralara yansıdı.

Muhabirlerle kavgası da meşhur olan Ozan Güven, gazetecilerin yanına gelip "İzinsiz çekemezsiniz. Buradan gidin. İnsanlar rahatsız oluyor" derken "Ozan Bey biz işimizi yapıyoruz. Sizden başka kimseyi çekmiyoruz. Rahatsız olunacak bir durum yok." cevabını aldı.

Ozan Güven sonrasında ise "Aferin size! Hadi gidin artık buradan. Kamerayı indir adam gibi konuşalım." ifadelerini kullandı ancak görüntü almaya devam eden gazetecilerden bıkan Ozan Güven yaşadığı gerginlik sonrası plajı terk etti.