Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde Yaşam Boyu Onur Ödülü'nün İbrahim Tatlıses'e verilmesi sosyal medyada tepki görmüştü. Pantene açıklama yaptı.

Pantene düzenlediği Altın Kelebek Ödül Töreni'nde Yaşam Boyu Onur Ödülü'nün İbrahim Tatlıses'e verilmesi sosyal medyada tartışma konusu olmuştu. 

Geçtiğimiz günlerde 47. gerçekleşen Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde Yaşam Boyu Onur Ödül'ü İbrahim Tatlıses'e verildi. Bu ödülün kadınlar üzerinden para kazanan Pantene markasının eskiden kadınları dövdüğüne dair söylemleri bulunan birine verilmesi sosyal medyada tepki görmüştü.

Yaşam Boyu Onur Ödülü'nün İbrahim Tatleses’e verilmesi tepki çekmişti. Pantene'den açıklama bekleniyor ve o açıklama geldi.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

fotoram-9g2j_cover.jpg

Pantene’den Altın Kelebek açıklaması geldi ancak sosyal medyada "E bu ne şimdi? Sonuç ne?" yorumları yapıldı. Açıklamada konuya değinilmezken şirketin cinsiyetçiliğe her zaman karşı olduğu ve kadın hakları için çabaladığına yer verildi. 

Pantene yaptığı açıklamada "Ödül verilen sanatçılarla ilgili sürece daha önceki yıllarda olduğu gibi bu sene de herhangi bir dahiliyetimiz olmamıştır." dedi.

İşte Pantene'in ibrahim Tatlıses açıklaması;

20211207-pantene-aciklama