Mevlana dizisinde yeni başrol bulundu! TRT Payitaht Abdülhamid dizisinin yıldızı Bülent İnal ile imzayı attı! Timuçin Esen'in yerine Bülent İnal geldi!

Son olarak Payitaht Abdülhamid ile ekranlara gelen Bülent İnal bomba projeyle dönüyor!!

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

Bülent İnal yeniden TRT'de! Bülent İnal yeni bir donem dizisi ile anlaştı! Mevlana dizisinin başrolü bulundu! 

TRT'nin merakla beklenen yeni dizisi Mevlana'nın yeni başrolü belli oldu! Geçtiğimiz hafta Mevlana dizisinde 2 önemli ayrılık yaşanmıştı. Diziden Ahmet Mümtaz Taylan bir başka dizisi Azizi ile çekimlerin çalışması üzerine ayrılmıştı. Dizinin başrolünde yer alancak olan Hekimoğlu dizisinin yıldızı Timuçin Esen in de geçtiğimiz hafta diziden ayrıldığını açıklanmıştı. 

Timuçin Esen Mevlana dizisinde Kaan Yıldırım ile beraber yeniden kamera karşısına geçerek Hekimoğlu hayranlarını sevindirmiştı. Ancak geçtiğimiz hafta gelen şok ayrılık sonrası Hekimoğlu fanları büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştı. 

Timuçin Esen'in Mevlana dizisinden neden ayrıldığı bilinmezken yeni başrol için arayış içine girilmişti. Mevlânâ dizisinde Timuçin Esen'in yerine kim gelecek sorusu yanıt buldu. 

TRT geçtiğimiz 2 sezon önce reyting rekorları kıran Payitaht Abdülhamid dizisinin başrol oyuncusu ile yeniden anlaştı. Payitaht Abdülhamid dizisinin başrol oyuncusu Bülent İnal TRT nin dijital platformda yayınlanacak olan yeni dizisi Mevlana'nın yeni başrolü oldu!

Bülent İnal yeniden TRT ekranlarında yeni bir dönem dizisi ile daha gelmeye hazırlanıyor. Mevlana Celaleddin Rumi'ye hayat verecek olan Bülent İnal'ın performansı şimdiden merak konusu olurken Timuçin Esen hayranları ise yasta. Bülent İnal ile Kaan Yıldırım uyumu merakla beklenen başka bir ayrıntı oldu.