Yargı dizisinin başrol oyuncuları ardı ardına antipatik tavırlarla sosyal medyanın diline dolanmaya devam ediyor. Kaan Urgancıoğlu'nun gazetecilere saldırması sonrası Pınar Deniz'in Altın Kelebek konuşması sosyal medyada alay konusu oldu.

Kanal D'nin geçen sezona damga vuran dizisi Yargı ile yıldızları parlayan başrol oyuncuları Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz sosyal medyada düşüşe geçti.

Yargı dizisiyle son dönemin popüler siması olan Kaan Urgancıoğlu geçtiğimiz yaz basın mensuplarına davranışı ile tepki toplamıştı. Son olarak Pınar Deniz'in de değişimi de sosyal medyada sık sık dile geliyordu. Pınar Deniz'in verdiği bir röportajda dünyaca ünlü oyuncu Timothee Chalamet için "İlk izlediğimde etkilenmiştim ama sonra bendeki tüm etkisini yitirdi. Çok fazla işten oynayarak ve çok görülerek. Her yerde gördüğüm için bitti, büyüsü bozuldu. Çok tükettik" ifadelerini kullanmıştı. Bu ifadeler sosyal medyada alay konusu olmuştu çünkü Deniz her reklam, çekim vs projede yer alıyordu. Kullanıcılar "Kendi ayağına sıkmak bu kadar olur hiç utanmadım bunu söylerken" "Yatağımın altından bile Pınar Deniz çıkacak dediği lafa bak" "Her teklifi kabul eden kadına bak" yorumları yapmıştı.

FjJ9ko-XkAIz-Hc

Pınar Deniz dün ise Altın Kelebek Ödül Töreninde önce giydiği kıyafetle daha sonra ise yaptığı konuşmayla sosyal medayda alay konusu oldu. Oldukça kendine yakışmayan kötü bir kıyafet giyen Pınar Deniz 48. Altın Kelebek Ödülleri töreninde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı. Pınar Deniz'in yaptığı konuşma sosyal medyada dalga konusu oldu.

oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım

Deniz'in "İzlediğim filmde para yüzünden çocukları katlediyorlardı. Ve ben bundan çok etkilendim, sabahlara kadar ağladım. Hızımı alamadım, metroda arkadaşıma şunları söyledim; 'Benim bu dünyayı kurtarmam lazım, insanlara yardım etmem ve onlara dokunmam lazım' dedim. Ve tam olarak bu duygu beni oyuncu yaptı. Teşekkür ederim" dedi.

 Bu konuşma kısa sürede Twitter'da gündem oldu ve "Alakaya bakar mısınız? Bunlar ne kullanıyor tören öncesi.." "Çok saçmaydı ya" "Pınar Deniz avukat rolü oynayarak dünyayı kurtarıyor" yorumlarında bulundu.