Başrollerinde yakışıklı ve sevilen oyuncu Murat Yıldırım ve güzelliği ile büyülen Esra Bilgiç'in yer aldığı Ramo dizisinde heyecan hat safada ! Show TV'nin en sevilen dizilerinden olan Ramo'da heyecan devam ediyor. Cuma akşamlarının iddialı dizisi, yayınlandığı günün birincisi olmak için her hafta büyük ve çekişmeli bir mücadele veriyor. Ramo dizisinin konusu kadar oyuncu kadrosu da çok beğeniliyor ve merak ediliyor. Ramo dizisinde yer alan karakterleri ve oyuncuları merak eden izleyenler, yoğun araştırmaya devam ediyor. Son olarak diziye yeni bir karakter daha dahil oldu. Ramo dizisine dahil olan bu yeni karakteri, izleyenler uzun süredir bekliyordu. Dizide henüz yer almıyor olsa da dizide sık sık adı geçen o karakter sonunda diziye dahil oldu. Ramo dizisinde Boran karakteri artık yüzünü gösterdi. Ramo dizisine yeni dahil olan Ramo karakteri izleyenlerden büyük bir ilgi gördü. Ramo dizisinde Boran karakterine hayat veren başarılı oyuncunun gerçek hayatta kim olduğu merak ediliyor. Peki, Ramo Boran kimdir ? Ramo'da Boran karakterine hayat veren başarılı oyuncu gerçek hayatta kimdir ? Ramo Boran'ı kim oynuyor ? Yakup Turgut kimdir ?Ramo Boran Kimdir ?

Başarılı oyuncu Yakup Tugut'un hayat verdiği Boran karakteri, Show TV'nin sevilen dizisi Ramo dizisine yeni katılan karakterlerden birine hayat veriyor. Ramo dizisine yeni dahil olan Boran karakterinin kim olduğu, dizide kim olacağı, dizideki rolü ve özellikleri merak ediliyor. Ramo dizisinin Baran'ı Cihangir'in adamı Ramo'nun da baş düşmanı olarak diziye dahil oldu. Dizide Cihangir'in en sevdiği ve güvendiği adamlarından biri rolünü oynarken bir yandan da dizinin ana karakteri olan Ramo'nun bir numaralı düşmanı rolünde olacak.

Ramo Boran, Cihangir'in adamı olarak diziye girse de aslında tek amacı Cihangir'in yerine geçmektedir. Boran Cihangir'i kendi çıkarları uğruna itmiştir ve düşmanlarına satmıştır. Cihangir'in ölmesini isteyen Boran, azılı düşmanı olan Ramo ile bile iş birliği yapmayı göze almış ve yapmıştır. Cihangir'in ölmesini ve Cihangir'in yerine kendisi geçmek istemektedir.

Boran, Cihangir'in de ölümü ile kimsesiz kalan Cihangir'in kızı Nehir'i kendi himayesi altına almak ister. Kendisi de kimsesiz olan Boran, Nehir ile huzurlu bir hayat yaşamak ister.Yakup Turgut Kimdir ?

Şimdilerde Ramo dizisinde Boran karakterine hayat veren başarılı oyuncu Yakup Turgut, hem senaristtir hem de bunun yanında oyuncudur. Yakup Turgut daha çok tiyatrocu kimliği ile tanınır. 2017 yılında oynadığı Dara adlı oyunu ile adından sıkça söz ettirmiş ve pek çok başarı kazanmıştır. Bunun yanında başarılı tiyatro oyuncusu Yakup Turgut, Estarabim ile Evvet gibi ünlü oyunlarda da sahne almıştır. Pek fazla dizi ve film konusunda deneyimi yoktur. Ancak şimdilerde tiyatrodaki başarısını, dizilere de taşımaya başlamıştır. Yakup Turgut şu anda Ramo dizisinde Boran karakterine hayat vermektedir.