Ramo hayranlarına müjde! Öyle bir dizi geliyor ki Ramo'yu aratmayacak

Show TV'nin iddialı dizileri arasında yer alan ve reytingleri de çok iyi olmasına rağmen final yaparak ekranlara veda eden Ramo dizisi hayranlarına müjdeli haber geldi.

Televizyon 17.06.2021 - 17:02 17.06.2021 - 17:02 Volkan Arık

Show TV'de Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in başrollerini paylaştığı Ramo dizisi reytingleri çok iyi olmasına ve izleyicilerden gelen bütün taleplere rağmen ekranlara veda etmişti. Ramo final bölümü sonrası izleyiciler Esra Bilgiç ve Murat Yıldırım'ın yeni projelerini merak etmeye başlamıştı. Esra Bilgiç'in projesi çok erken belli oldu Ancak Murat Yıldırım için bekleyiş devam ediyordu. Nihayet Ramo hayranlarına Müjdeli Haber geldi Murat Yıldırım'ın yeni projesi belli oldu.

BOMBA GİBİ GERİ PROJE İLE EKRANA GERİ DÖNECEK

Ramo dizisinin yakışıklı oyuncusu Murat Yıldırım bomba gibi bir dizi ile yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Bugüne kadar rol aldığı bütün yapımlar ses getiren Murat Yıldırım yine Show TV'de yayınlanacak Aziz adlı dizi ile görüşüyor. O3 medya yapımcılığı ile ekranlara gelecek olan Aziz dizisinin tarihi Henüz belli olmadı ancak cast çalışmaları devam ediyor. Aziz dizisinin senaryosunu hercai dizisini de yazan Eda Tezcan hazırlıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Recai Karagöz oturacak.

ramo-hayranlarina-mujde

AZİZ DİZİSİ ANTAKYA'DA GEÇECEK

Murat Yıldırım'ın başrolü için düşünüldü Aziz dizisi Antakya'da geçen etkili bir dönem hikayesi olacak. Aynı zamanda dizinin oyuncu kadrosu için Ahmet Mümtaz Taylan ve Fırat Tanış’a da teklif götürüldü. Dizinin çekimleri için ekibin Antakya'ya gitmeyeceği İstanbul'da özel bir dekor kurulacağı ve çekimlerim Burada gerçekleşeceği öğrenildi. Henüz tam olarak cast çalışmaları tamamlanmayan dizi için Murat Yıldırım gündemde.

MURAT YILDIRIM HAYRANLARI HEYECANLA BEKLİYOR

Ramo dizisindeki başarılı performansı sonrasında Yeni projesi büyük bir heyecanla ve merakla beklenen Murat Yıldırım'dan uzun zamandan beri ses çıkmamıştı. Yine Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Aziz dizisi için teklif götürülen Murat Yıldırım'ın senaryoya okuma aşamasında olduğu ve henüz tam kararını vermediği öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@