Show TV'nin Cuma günü yayınlanan reyting rekortmeni dizisi Ramo'ya yeni bir oyuncu transferi gerçekleşti. Ramo'ya katılan yeni oyuncu ise izleyenlerin oldukça sevdiği bir usta isim.

Show TV'nin Cuma günü yayınlanan reyting rekortmeni dizisi Ramo'ya yeni bir oyuncu transferi gerçekleşti. Ramo'ya katılan yeni oyuncu ise izleyenlerin oldukça sevdiği bir usta isim. Ramo dizisinin başrollerinde yakışıklılığı ve bu zamana kadarki oynadığı dizilerle kendisi çok sevdiren Murat Yıldırım, güzelliği ve naifliği ile Esra Bilgiç ve başarılı oyunculuk perfomansı ile İlker Aksum yer alıyor. Başarılı oyuncuların ve başrollerin yer aldığı Ramo dizisine ise usta bir isim katıldı. Show TV'nin sevilen dizisi Ramo'ya başarılı oyuncu Emre Kınay dahil oldu. Emre Kınay, son olarak TV8'de yayınlanan ve başladığı günden beri rekor üstüne rekor, başarı üstüne başarı alan Kırmızı Oda dizisinde yer almıştı. Ramo ile aynı gün yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Emre Kınay, Ahmet karakterine hayat veriyordu. Kırmızı Oda'da Ahmet karakterini canlandıran Emre Kınay şimdi ekranlara daha uzun soluklu yer alacağı Ramo dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Ramo dizisinde canlandıracağı karakterin ismi, kim olduğu ve rolü henüz izleyenler ile açıklanmadı. Önümüzdeki bölümlerden itibaren Emre Kınay'ı Ramo dizisinde göreceğiz. Emre Kınay'ın Ramo dizisinde yer alacağını gören izleyenler hemen araştırmaya başladı. Emre Kınay Ramo'da hangi karakteri canlandıracak ? Ramo'da Emre Kınay transferi ! Emre Kınay kimdir ? Emre Kınay'ın yer aldığı diziler ve filmler nelerdir ?

Ramo Dizisinde Emre Kınay Kimi Canlandıracak ?

Show TV ekranlarında yayınlanan popüler dizi Ramo'ya yeni bir oyuncu dahil oluyor. Ramo'ya dahil olan yeni oyuncu oldukça usta bir isim. Ramo'ya katılan Emre Kınay, izleyenleri meraklandırmayı ve heyecanlandırmayı başardı. Emre Kınay'ın dizide hangi karakteri canlandıracağı ve kimi oynayacağı ise henüz belli değil. Ancak Emre Kınay'ın Ramo için çektirdiği fotoğraflara baktığımızda, dizide kötü bir adamı canlandıracağını görüyoruz.Emre Kınay Kimdir ?

Şimdilerde Show TV'nin sevilen dizisi Ramo'da yer almaya hazırlanan Emre Kınay, dizide hangi karaktere hayat verecek henüz bilinmiyor. Emre Kınay'ın rolü bilinmese de dizide kötü bir adama hayat vereceğini, dizi afişlerinde görüyoruz. Peki, Ramo'nun yeni oyuncusu Emre Kınay kimdir ? Emre Kınay evli midir ?Emre Kınay, 5 Mart 1970 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 50 yaşında olan Emre Kınay, 5 Mart'ta 51 yaşında girecektir. Başarılı oyunculuğu ile hemen hemen her dizide kendisini gösteren usta oyuncu Emre Kınay, İstanbulludur. Emre Kınay, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Emre Kınay oyunculuk hayatına tiyatro ile başlamıştır. Emre Kınay oyunculuk hayatına, Devlet Tiyatroları İstanbul’da W. Shakespeare’in Fırtına adlı oyunu ile başlamıştır. Emre Kınay uzun bir süre tiyatro oyunculuğu yapmış ve çeşitli tiyatrolarda çalışmıştır. Sonrasında Emre Kınay, ekranlara geçiş yapmıştır. Emre Kınay'ın ilk televizyon tecrübesi Yüzleşme adlı dizi ile olmuştur. Daha sonra pek çok dizi ve filmde oynayan Emre Kınay, Güneşin Kızları dizisi ile popüler olmuştur. Güneşin Kızları dizisinde Haluk karakterini canlandırmıştır. Emre Kınay evli mi sorusu da oldukça sorulan sorular arasındadır. Emre Kınay bir dönem evliydi ancak şimdi bekardır. Başarılı oyuncu Emre Kınay, 2003 yılında Emine Ün ile dünya evine girmiştir. Emine Ün ile 2003 yılında evlenen Emre Kınay, 6 yıl evli kaldıktan sonra 2009 yılında eşi Emine Ün ile boşanmıştır. Emre Kınay ve Emine Ün'ün bir tane kız çocukları vardır. Emre Kınay'ın 14 yaşında Duru adında da bir kızı vardır. Emre Kınay'ın boyu 181'dir ve kilosu 76'dır.

Emre Kınay Dizileri Nelerdir ?

Vurgun / Vedat / 2019
Yol Arkadaşım / 2017
Sevda'nın Bahçesi / Levent / 2017
Güneşin Kızları / Haluk / 2015-16
Ulan İstanbul / 2014
Sil Baştan / Yiğit / 2014
Güneşi Beklerken / Cihan / 2014
Ustura Kemal / 2012
Dürüye'nin Güğümleri / 2010-11
Aile Reisi / 2009-10
Ah Kalbim / Atilla / 2009
İki Aile / Oğuz / 2006-08
Seni Çok Özledim / Kenan / 2005
Sen misin Değil misin? / 2005
Ölümüne Sevdalar / 2005
İstanbul Şahidimdir / Aslan / 2004
Baba / 2003
Esir Şehrin İnsanları / 2003
Berivan / Ferhat /2002
Yeditepe İstanbul / Yusuf / 2001
Yüzleşme / Kadir / 1999
Yılan Hikayesi / Erkan / 1999

Emre Kınay Rol Aldığı Filmler

İnşaat 2 / Ali / 2014
Güneşi Gördüm / Musto / 2009
Dün Gece Bir Rüya Gördüm / 2006
Kurtlar İmparatorluğu / 2005
Okul / 2003
İnşaat / Ali / 2003