Her gün ve her saat televizyon ekranlarında izleyenleri ekran başında tutmak için çeşitli dizi ve filmler yer alıyor. Dizi ve filmlerin yanı sıra televizyon ekranlarında farklı konuları içeren programlar da yer alıyor.

Her gün ve her saat televizyon ekranlarında izleyenleri ekran başında tutmak için çeşitli dizi ve filmler yer alıyor. Dizi ve filmlerin yanı sıra televizyon ekranlarında farklı konuları içeren programlar da yer alıyor. Televizyon ekranlarında izleyicisi ile buluşan eğlenceli programların yanı sıra hayatın gerçek yüzünü ve dramı konu alan programlarda yer alıyor. Televizyon ekranlarında gündüz kuşağında daha çok günlük diziler yer alırken, günlük dizilere programlar da eşlik ediyor. Akşam saatlerinde ise haberlerin hemen ardından diziler başlıyor. Akşam yayınlanan diziler daha çok haftalık olarak yayınlanan ve her hafta izleyicisini o saatte ekrana kilitleyen diziler oluyor. Her gün kıyasıya bir rekabet içinde olan tv kanalları ve tv kanallarında yayınlanan dizi, film ve programlar yeni bölümlerini yayınlanamaya devam ediyor. Bölümler yayınladıkça ve akış ilerledikçe de o gün yayınlanan dizi ve programların, ne kadar izlendiği sonuçları çıkarılıyor. Her gün detaylı bir şekilde kategori kategori ayrılarak belirlenen en çok izlenen yapımlar açıklanıyor. Hangi dizi en çok izlenmiş, hangi dizi en az izlenmiş ya da o günün reyting yıldızı kim olmuş hepsi ertesi gün açıklanıyor. Peki, dün akşam reyting konusunda birinci sırada kim vardı ? Perşembe akşamının yıldız dizileri adeta kıyasıya kapıştı. 29 Ocak Perşembe günü reyting sonuçları nasıldı ? 28 Ocak Perşembe reyting sonuçları açıklandı !

28 Ocak Perşembe Reyting Sonuçları

Perşembe akşamları ATV ekranlarında heyecan dolu bir dizi olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi yayınlanırken, Kanal D ekranlarında diğer bir sevilen dizi Mucize Doktor yer alıyor. Perşembe akşamı televizyon ekranlarında Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor, Alev Alev, Babam Çok Değişti ve Sol Yanım dizileri kıyasıya rekabet etti. Bunun yanında gün içinde de gündüz kuşağı programları akışa devam etti. Tüm bu yapımların gün içerisinde ekranlarda tuttuğu izleyicisi sayısı belli oldu. Reytinglerde Total, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülüyor. İşte 28 Ocak Perşembe reyting sonuçları !İlk önce reytinglerin total sonuçlarına bakalım. Dün tv ekranlarında yayınlanan yapımların total reytinge göre sonuçları;

1 - BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA

2 - MUCİZE DOKTOR

3 - ESRA EROL'DA

4 - BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA (ÖZET)

5 - SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER

Total reyting sonuçlarına baktığımız zaman ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin ilk sırada yer aldığını ve hemen ardından Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor'un yer aldığını görüyoruz. Total reyting sonuçlarından sonra ise AB reyting sonuçlarına bir bakalım. Dün akşam yayınlanan AB reyting sonuçları;

1 - BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA

2 - MUCİZE DOKTOR

3 - SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER

4 - BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA (ÖZET)

5 - MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

Dün yayınlanan yapımlarda AB sıralaması da total reyting sıralamasından çok farklı değil. Total reyting sonuçlarına kıyasla AB reyting sonuçlarında gün içerisinde yayınlanan gündüz kuşağı programlarında değişiklik var. Total reyting sonuçlarında Esra Erol'da programı 3. sırada yer alırken AB reyting sıralamasında Esra Erol'da programı yer almıyor. AB reyting sonuçlarında da Esra Erol'da programı yerine yine gündüz kuşağı programlarından olan ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yer alıyor.