Show TV ekranlarında büyük umutlarla yayınlanmaya başlayan Cam Tavanlar dizisi reytinglerde yerle yeksan oldu. Show TV dizinin biletini kesti ve oyunculara da durum açıklandı.

Show TV ekranlarında çarşamba günleri yayınlanan başrollerini Bensu Soral ve Kubilay Akan'ın paylaştığı Cam Tavanlar dizisi yaz ekranlarında iddialı konusu ile dikkat çeken dizilerden biri olmuştu. Özellikle iş hayatında kadınların karşılaştığı sorunları ve toplum baskısını konu alan dizi aslında çok beğenilmişti ancak dizideki birtakım sorunlar reytinglerde düşüşe geçmesine yol açtı. Özellikle rakipleri karşısında iddialı bir duruş gösteremeyen dizinin bileti de Show TV tarafından kesildi.

Konusu ve başrol oyuncuları ile de dikkatleri üzerine çeken Show TV ekranlarının yaz dizisi Cam Tavanlar finale doğru gidiyor. Aslında dizi ilk açıklandığında konusu açısından çok dikkat çekmiş özellikle başrol oyuncuları da ayrı ayrı çok sevildiği için sezonun en iddialı yapımlarından biri olarak gösterilmişti. Fakat başrollerin birbiriyle uyumsuzluğu ve özellikle Bensu Soral'ın rol aldığı karaktere tam olarak oturmaması nedeniyle dizinin reytingleri bir türlü istenilen başarıyı gösteremedi. Show TV birkaç haftalığına diziye şans vermeyi denedi ancak böyle giderse dizi sezon sonunu bile göremeyecek.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

reytinglerde-yerle-yeksan-olan-cam-tavanlar-toparlanamiyor-show-tv-biletini-kesti-oyunculara-2

Leyla ve Cem sevildi ama ayrı ayrı

Show TV ekranlarında yayınlanan Cam Tavanlar dizisinde Leyla ve Cem karakterlerine güzel oyuncu Bensu Soral ve yakışıklı oyuncu Kubilay Aka Hayat veriyor. İki oyuncu da ayrı ayrı çok seviliyor ve geniş bir hayran kitlesine sahip ancak izleyiciler bir arada ikisini Pek uyumlu bulmadı. Özellikle naif bir karakteri olan Bensu Soral'ın dizide çok hırslı ve tırnakları ile kariyerini kazımış bir kadın olan Leyla karakterini çok oturmadığını düşünüyor izleyiciler. Ayrıca Bensu Soral ve Kubilay Aka arasında da bir uyum yakalanamadı.

reytinglerde-yerle-yeksan-olan-cam-tavanlar-toparlanamiyor-show-tv-biletini-kesti-oyunculara-3

İnternet izlemeleri güzel ancak TV'de reyting yok

Cam Tavanlar 6. bölüm fragmanı Show TV tarafından yayınlandı. Yeni bölümde Cem ve Leyla arasındaki yakınlık giderek artıyor. Birbirinden habersiz aynı festivale giden ikili Burada da yakınlaşıyor ancak Leyla'yı büyük bir şok bekliyor. Hikayesi oldukça etkileyici olan ancak bir türlü istenilen reyting başarısının yakalayamayan cam tavanlarda dizisinin internet oranları bir hayli güzel. Özellikle YouTube üzerinden Diziyi çok sayıda izleyici takip ediyor ancak bu durum bir türlü Reyting sonuçlarına yansımıyor.

reytinglerde-yerle-yeksan-olan-cam-tavanlar-toparlanamiyor-show-tv-biletini-kesti-oyunculara-4

Cam Tavanlar final tarihi açıklanabilir

Show TV ekranlarında dizinin çok izlenmemesi elbette kanalı rahatsız ediyor. Sosyal medyada paylaşılan kısa videolar YouTube üzerinden paylaşılan bölümler izleyicilerden ciddi bir izlenme alıyor ancak TV ekranlarında hala istenilen başarı yok. Bu nedenle Show TV, 8 bölümlük anlaşmanın bitmesi halinde hemen diziye son verebilir. Hatta böyle giderse Show TV anlaşmayı bile beklemeyebilir. Son bölümde reytinglerde biraz kıpırdama oldu ancak bunun kalıcı olup olmayacağı henüz belli değil Show TV bir hafta daha diziye şans verecek.