26 Mart 1986 doğumlu Rüzgar Erkoçlar kimdir diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Erkoçlar, Türk oyuncu ve fotomodeldir.

26 Mart 1986 doğumlu Rüzgar Erkoçlar kimdir diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.Erkoçlar, Türk oyuncu ve fotomodeldir. Yoğun bir hayran kitlesine sahip olan Erkoçlar, oyunculuğuna 10 yaşında reklam filmleriyle başlamıştır. İlk olarak 15 yaşında oynadığı Molped reklamıyla ünlenmiştir. Ünlenmesinin ardından birçok projede yer almış ve ilk olarak Berna Laçin’in başrolü oynadığı ‘Seni Yaşatacağım’ adlı dizide oynamıştır. Birçok projede yer alan Erkoçlar’ın gitgide hayranları da artmıştır. Bu dizinin ardından Kadir İnanır’ın başrolde oynadığı ‘Bütün Çocuklarım (2004)’ adlı dizide de oynamıştır. Erkoçlar, en çok ‘Emret Komutanım (2005)’ adlı dizide Foto Fato karakteriyle akıllara kazınmıştır.

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"


Rüzgar Erkoçlar Cinsiyet DeğişikliğiRüzgar Erkoçlar’ın hayatı ilk olarak 20 Şubat 2013 tarihinde, Erol Köse tarafından Twitter üzerinde Rüzgar Erkoçlar hakkında bir iddia ortaya atmasıyla yeniden gündeme geldi. İddia, ünlü oyuncu Erkoçlar’ın cinsiyet değiştirme operasyonu yaşayarak erkek olduğuyla ilgiliydi. İlk başlarda bu iddia oyuncu ve kardeşi tarafından yalanlansa da, daha sonrasından Erkoçlar bu iddiayı onayladı ve adını da Rüzgar olarak değiştirdiğini belirtti.Yaşanan bu olaylar üzerine Ayşe Arman, Erkoçlar ile ilgili bir röportaj hazırladı. 24 Şubat 2013 tarihinde yayımlanan bu röportajda oyuncu, iki yıldır hormon tedavisi gördüğünü ilk defa paylaştı. Üç hafta önce de cinsiyet değiştirmek için zor da olsa karar aldığını ve operasyonu başarıyla geçirdiğini tek tek anlatmıştı. Rüzgar Erkoçlar’ın hayatı cinsiyet değişikliğiyle birlikte bu şekilde değişmiş oldu.Rüzgar Erkoçlar HakkındaRüzgar Erkoçlar sesi hakkında da bir hayli konuşturdu. Hem oyuncu hem de fotomodel olan Erkoçlar’ın, söylediği bir şarkı sonrası sesinin de güzel ve müziğe de yatkın olduğu anlaşıldı. Sesini duyan hayranları, modeli bu yönde de desteklemeye devam etti. Tuğba Beyazoğlu ile 2 sene nişanlılık dönemi yaşadıktan sonra Eylül 2017'de evlendi.Ünlü oyuncu hakkında en çok merak edilen konulardan birisi de Rüzgar Erkoçlar’ın boyu. Önceki hayatında kadın olan, sonradan cinsiyet değiştiren ünlü oyuncu Rüzgar Erkoçlar’ ın boyu 1,71’ dir. Ve Türkiye’deki erkek boy ortalaması da zaten bu civarda ya da çok az daha üzerindedir. Aynı zamanda ünlü oyuncunun kilosu da 53’tür. Bu nedenle hayranları tarafından çokça beğenilen fit bir vücuda sahip diyebiliriz…