Sadakatsiz Aras Bulut İynemli sonrası yeni sürpriz! Mucize Doktor başrolü geliyor

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisi sürpriz transferleri bitmiyor. Çukur dizisinde rol alan Aras Bulut İynemli sonrası Sadakatsiz dizisi bir transfer sürprizi daha yaptı.

Dizi Haberleri 23.06.2021 - 23:34 24.06.2021 - 00:08 Berkay Keskin

Yayınlandığı çarşamba akşamları reyting rekorları kıran Sadakatsiz oyuncu kadrosunu güçlendiriyor. Az oyuncuyla muhteşem reytingler alan ve kısa sürede bölümleri bitiren Sadakatsiz, çarşamba günü reytingleri tarumar etmeye hazırlanıyor. Sadakatsiz dizisi bu hafta sürpriz transferleri peşin sıra duyuruyor.

Sadakatsiz Aras Bulut İynemli dahil oldu!

Reyting rekorları kıran Sadakatsiz dizisi için Ay Yapım Üç Kuruş dizisiyle yolları ayıran Aras Bulut İynemli yeni transfer hamlesi Kanal D sevilen dizisine transfer olmuştu. Sadakatsiz kadrosuna dahil olan ARas Bulut İynemli sonrası Sadakatsiz hikayesi farklı bir boyuta kazanacak.

Aras Bulut İynemli Cansu Dere ile değil!

Sadakatsiz dizisine dahil olan Aras Bulut İynemli başka bir hikaye ile diziye gelecek. Gelen ilk bilgilere göre Aras Bulut İynemli Sadakatsiz dizisinde Cansu Dere sevgili olarak gelmedi. aralarında 10 yaş fark bulunan Cansu Dere ve Aras Bulut İynemli partner olmayacak. 

Aras'a başrol kadın oyuncu aranıyor!

Sadakatsiz dizisi Aras Bulut İynemli sürpriz bir başrol araması sürüyor. Aras Bulut İynemli için kadın başrol arayışları sürüyor. Yakın zamanda Sadakatsiz sürpriz bir kadın oyuncu dahil olacak. Ancak şu an için netleşen isim Asya karakterinin yeni sevgilisi rolü için anlaşılan isim. Mucize Doktor dizisinin başrolü Sadakatsiz'e dahil oluyor.

Mucize Doktor Ferman Onur Tuna geliyor!

FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisinin sevilen ismi Onur Tuna, Sadakatsiz dizisi kadrosuna katılıyor. Sadakatsiz Asya'nın yeni aşkı olacak ve bir çok Sadakatsiz olaylara dahil olacak. Onur Tuna yapım şirketiyle sözleşme imzaladığı öğrenildi.

Onur Tuna Sadakatsiz dizisinde!

Ekranların en sevilen isimleri arasında yer alan Onur tuna, Yasak Elma ve Mucize Doktor dizileri sonrası FOX TV ayrılarak Kanal D ekranlarında dahil oldu! Onur Tuna için FOX TV ve Medyapım yeni dizi hazırlıyor ancak Sadakatsiz konuk olup yeni diziye geçeceği öğrenildi!

Çarşamba akşamları televizyonda reyting yarışı kıyasıya sürecek. Muhteşem oranlar alan Sadakatsiz, Kuruluş Osman dizisini geçmek için her yolu deneyecek. Kuruluş Osman dizisi de yeni transferler yapacak. Böylelikle çarşamba günü kazanan kim olacak Sadakatsiz Kuruluş Osman geçmeyi başaracak mı merak ediliyor.

Sadakatsiz yapım ekibinin Kanal D için sürpriz bir proje daha hazırladığı ve çok yakında duyurusu yapılacağı öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@