Sadakatsiz bugün var mı? Sadakatsiz 9. bölüm ne zaman

Kanal D ekranlarının reyting rekorları kıran yeni dizisi Sadakatsiz 2 Aralık Çarşamba akşamı 9. bölümüyle izleyici karşısına gelecek.

Dizi Haberleri 02.12.2020 - 14:03 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Kanal D ekranlarının reyting rekorları kıran yeni dizisi Sadakatsiz 2 Aralık Çarşamba akşamı 9. bölümüyle izleyici karşısına gelecek. Başrollerini Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un paylaştığı Sadakatsiz bugün var mı? her yerde aranmaya başladı. Peki Sadakatsiz 2 Aralık var mı yok mu? Sadakatsiz 9. bölüm ne zaman

Dr. Foster dizisinin Türkiye uyarlaması olarak ekranlara gelen Sadakatsiz, heyecan dolu intikam hikayesiyle izleyici karşısına çıkıyor. Son bölümde Asya'nın oğlu Ali'yi yanında tutmak için Volkan'a oynadığı oyun; sosyal medyada olay olmuştu. Ardından yayınlanan Sadakatsiz 9. bölüm fragmanında; dizide zamanın ilerlediği ve iki yıl sonraya gidildiği görülmüştü. Ancak Sadakatsiz dizisinin resmi hesaplarından yayınlanan açıklama herkesi şaşırttı. Herkes Sadakatsiz bugün var mı? Sadakatsiz 9. bölüm ne zaman araştırıyor. Gelelim Sadakatsiz 2 Aralık var mı yok mu? sorusunun cevabına...

Sadakatsiz bugün var mı?

Kocası Volkan'ın kendini iki yıldır genç bir kızla aldattığını öğrenen Doç. Dr. Asya Arslan'ın intikam hikayesinin anlatıldığı Sadakatsiz bu akşam 9. bölümüyle yayınlanacaktı.

Ancak yapılan son dakika açıklamasına göre; Sadakatsiz 2 Aralık akşamı yani bu akşam yeni bölümüyle ekranlara gelmeyecek. Dizinin resmi hesaplarından yapılan açıklamaya göre; pandemi sebebiyle Sadakatsiz'e bir hafta sağlık arası verildiği söylendi.2 Aralık Sadakatsiz neden yok?

Sosyal medyada ortaya atılan iddialara göre; Sadakatsiz dizisinin çekimleri iki haftadır yapılamıyordu. Sette artan korona vakaları nedeniyle stok bölüm de olmayınca ara verilme ve yeni bölümün yayınlanmaması kararı verildi.

Sadakatsiz 9. bölüm ne zaman?

Yapılan resmi açıklamanın ardından Sadakatsiz 9. bölüm ne zaman aranmaya başladı. Eğer denildiği gibi diziye bir hafta ara verilecekse önümüzdeki hafta yani 9 Aralık çarşamba akşamı Sadakatsiz 9. bölümüyle ekranlara gelecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@