Kanal D'nin Çarşamba akşamları reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz dizisi BBC'nin Doctor Foster dizisinden uyarlamaydı. Ancak dizinin son bölümünde Gone Girl filmine evrildiği görüldü.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Melek Şarkısı Ve Sesi İle Gündemden Düşmüyor! Rojbin Erden Kimdir? Şarkıcı mı? Gelsin Hayat Bildiği Gibi Melek Şarkısı Ve Sesi İle Gündemden Düşmüyor! Rojbin Erden Kimdir? Şarkıcı mı?
Kanal D'nin Çarşamba akşamları reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz dizisi BBC'nin Doctor Foster dizisinden uyarlamaydı. Ancak dizinin son bölümünde Gone Girl filmine evrildiği görüldü. Peki Gone Girl filminde neler oluyordu? Derin'in oyunu ne? Derin ölecek mi?

Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un başrollerinde yer aldığı Sadakatsiz dizisinde neler olacak? Diziyi uzatmak için Doctor Foster dizisinden uzaklaşmaya başlayan Sadakatsiz dizisi ABD yapımı Gone Girl filminden uyarlanmaya başladı. Peki Gone Girl filminde neler oluyordu?

Sadakatsiz dizisinde Volkan'ı zor durumda bırakacak bir oyuna başvurdu. Volkan'ın kendisini öldürmek istediğini polislerin bulacağı bir günlüğe yazan Derin'in bu planı Gone Girl dizisini hatırlattı. Dizinin ilk sezonunda da Asya, Volkan'ın kendisine dövdürdüğüne inandıran bir oyun oynamıştı.

GONE GİRL FİLMİNDE NELER OLUYOR?

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölüm sonrası sosyal medyada Sadakatsiz dizisinin Gone Girl'e evrildiği yazılmıştı. Filmi izlemeyenler ise neler olacağını merak etti. Ben Affleck ve Rosamund Pike'ın başrollerinde yer aldığı 2014 yapımı David Fincher yönetmenliğindeki filminde, gizemli bir şekilde karısı ortadan kaybolan bir adamın ortaya çıkan kanıtlarla kısa sürede şüpheli duruma düşmesi anlatılmaktadır. Filmin sonunda kadının kocasından intikam almak için kusursuz bir plan yaptığı anlaşılmaktadır.

Sadakatsiz dizisinin yayınlanan son bölümünde dizinin Doctor Foster'dan Gone Girl'e geçtiği görüldü. 10 bölümlük Doctor Foster dizisine göre final yapması gereken dizinin uzatılması için bu sefer Gone Girl filminden ilham alındığı görüldü.

DOCTOR FOSTER'A GÖRE NASIL BİTMELİYDİ?

Doctor Foster'a göre Derin'in Volkan'ı terk etmesi, her şeyini kaybeden Volkan'ın ise intihar etmek üzereyken Asya'nın onu kurtarması ve dizinin finalinde ise Ali'nin anne ve babasının entrikalarına daha fazla dayanamayarak onları bir mektupla terk edip kaybolması gerekmekteydi. Ancak dizinin aldığı reytingler sonrası uzatılması için yeni ilhamlara gerek duyuldu. Diziyi başladığı gibi bir heyecana sürüklemek için ise en uygun olarak Gone Girl filmi ele alındı.