Son olarak Sadakatsiz dizisinden ayrılması ve karısı tarafından aldatılması ile hatırlanan Burak Sergen ilginç açıklamalar yaptı.

Son olarak Sadakatsiz dizisinden ayrılması ve karısı tarafından aldatılması ile hatırlanan Burak Sergen ilginç açıklamalar yaptı.

Şimdilerde Gülümse Kaderine adlı yeni dizide boy gösteren Burak Sergen açıklamaları ile ortalığı karıştırdı.

Sabah gazetesine röportaj veren Sergen "Sanatçılar topluma doğru mesaj vermeli. Her şeyi eleştirmek muhaliflik anlamına gelmez. Güzel yapılan işleri takdir etmeliyiz. Bir söz vardır Yiğidi öldür hakkını yeme. Sırf muhalif olacağım diye hak yememek gerekiyor. Bakın sağlık sistemimiz gayet iyi. Bunu görmezden gelip sadece eleştirmek olmaz" sözleri ile tartışma başlattı.

Sergen'in "Genelde sanatçı muhaliftir çünkü muhalif kanaldan beslenirler. Ama bu muhaliflik bizim anladığımız muhaliflik değil. Her şeye karşı geliyorum ben hiçbir kural tanımam her şeyi eleştiririm çünkü ben sanatçıyım demek değildir.

Ahlaki değerleri geleneklerimizi toplumsal değerleri göz ardı ederek muhaliflik yapılmaz. Yapan da zaten sanatçı değildir." sözleri ise dikkat çekici bulundu.

 "Ahlaklı örfüne adetine geleneklerine bağlı sanatçılar rol model alınmalı" açıklamaları ile sosyal medyada gündem olan Sergen medyatik üç evliliği ile de anıldı.

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…