Sadakatsiz Dizisi Bu Seferde Geniş Aile Dizisini Uyarladı!

Sadakatsiz dizisi aon bölümü Geniş Aile dizisini hatırlatınca sosyal medya yıkıldı

Dizi Haberleri 02.06.2021 - 23:12 02.06.2021 - 23:24 Ece Sahan

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz dizisi sezon finali bölümü akıllara Geniş Aile dizisini getirdi. 

Başrollerinde Ufuk Özkan, Zuhal Topal, Fırat Tanış, Rasim Öztekin, İlker Ayrık gibi isimlerin yer aldığı bir zamanların fenomen komedi dizisi Geniş Aile dizisi Sadakatsiz dizisinde! 

Sezon finali yapan Sadakatsiz bu akşam yine çok konuşulan bir bölümle yaz arası verdi. İkinci sezon onayını alan Sadakatsizdizi sezon sonu bölümü ile sosyal medyada gündem oldu.

İngiliz yapımı Doctor Foster dizisinden uyarlanan başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un yer aldığı Sadakatsiz dizisi 10 bölümlük orjinal senaryonun bitmesine rağmen uzatıldı ve ikinci sezon onayını aldı. 

Sezon finali ile bu akşam ekranalara gelen diziyi izleyenler bir dönemin başarılı komedi dizisi Geniş Aile'yi hatırlattı. 

Sadakatsiz sezon finalinde Derin ce Asya'nın içinde bulunduğu bir otomobil uçurumda düşmek üzeredir. Bu sırada Derin ve Asya'nın geçmişi flasbacklerle birbirlerine anlatarak yüzleşme ile geçer. 

Bu sahneler Geniş Aile dizisinin sezon finali bir bölümünü akıllara getirdi. Geniş Aile'de de Cevahir ve Şuküfe arabadan uçuruma yuvarlanmak üzeredir ve bu sırada geçmişlerini konuşurlar ve flasbacklerle geçmişler seyirciye izletilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@