Kanal D ekranların sevilen dizisi Sadakatsiz kötü haberler geliyor. Sadakatsiz dizisi bitiyor mu! Sadakatsiz Asya ölecek mi? Sadakatsiz Asya'sı CAnsu Dere diziden mi çıkacak! Kanal D sevilen dizisi Sadakatsiz kötü haber geliyor!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadaktsiz dizisinden kötü haber geldi! Her çarşamba ekranlarda reyting rekorları kıran Sadaktsiz dizisinden kötü haberler geliyor! Sadakatsiz dizisi bitiyor.

Sadakatsiz dizisinden kötü haber!

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un oturduğu, başrollerinde; Cansu Dere, Caner Cindoruk ile Melis Sezen yer aldığı Sadakatsiz dizisinden felaketler bitmiyor!

Sadakatsiz Asya ölecek mi?

Sadakatsiz son bölümde Asya ölecek mi? Asya diziden çıkacak mı sorusu merak ediliyor! Sadakatsiz dizisiyle ilgili Cansu Dere diziden çıkmıyor. Başroller ölmez diyerek Sadakatsiz hayranlarına güzel haberi verelim.

Cansu Dere Sadakatsiz ayrılmayacak!

Kanal D sevilen dizisi Sadakatsiz Cansu Dere ayrılmayacak. Ancak Sadakatsiz dizisi kötü haberi bu değil!

Sadakatsiz erken final yapıyor!

Barış'a Ayrı, Savcı Fırat'a Apayrı "Yazık" Oldu! Ve Mahkum İçin "Final" Denildi! Dizi Senarist Kurbanı Oldu! Barış'a Ayrı, Savcı Fırat'a Apayrı "Yazık" Oldu! Ve Mahkum İçin "Final" Denildi! Dizi Senarist Kurbanı Oldu!

Sadakatsiz dizi setinden kötü haberler geliyor. Sadakatsiz dizisi erken final yapacak. Özellikle başrol oyuncusu Burak Sergen çok uzun bir süre setlere döneyecek olması nedeniyle Sadakatsiz dizisi erken final yapacak ve Sadakatsiz 2. sezonuyla tam kadro sahneye çıkacak.

Sadaktsiz son 3 bölüm!

Sadakatsiz dizisi 3 bölüm sonra sezon finali yapacak. Sadakatsiz Haluk Güçlü karakterini oynayan Burak Sergen sezonu kapattığı öğrenildi ve iyileşse bile dizi setlerine bu sezon devam edemeyecek.