Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisine Bomba Transfer! Usta Oyuncu Demir Karahan Kadroda!

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisine bomba oyuncu! Trt 1'in yeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs dizisine usta isim Demir Karahan dahil oldu. İşte detaylar..

Dizi Haberleri 28.04.2021 - 20:00 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Senaryosunu  Başar Başaran ile  Emre Özdür tarafından kaleme alınan, yapımcılığı TMC Yapım adına Erol Avcı'nın  üstlendiği ve yönetmen koltuğunda ise Hakan İnal 'ın oturduğu Bir Zamanlar Kıbrıs dizisine bomba transfer gerçekleşti!

Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Gülper Özdemir ve Ahmet Kural'ın başrollerinde yer aldığı ve kadrosunda Devrim Saltoğlu, Deniz Baytaş, Hakan Güner, Tayanç Ayaaydın, Hasan Küçükçetin, Miray Akay, Ahmet Sömers,  Nebil Sayın, Emre Törün, Bade Arazlı gibi başarılı isimlerin yer aldığı Trt 1 ekranlarında yeni başlayan Bir Zamanlar Kıbrıs oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. 

TRT 1 bu sezon birbirinden iddialı diziler ile ekranlara geliyor. Uyanış Büyük Selçuklu, Gönül Dağı , Masumlar Apartmanı  ve  Teşkilat dizileri ile reytimg rekorları kıran Trt 1 yine iddialı bir dizi olan Bir Zamanlar Kıbrıs ile izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

Oyuncu kadrosunun yanı sıra farklı konusu dikkat çekiyor. Yakın tarihte Kıbrıs' da neler yaşandığı, özgürlük mücadeleleri, zulümler ve Türk halkının yaşadığı sorunları  konu alan dizinin çekimleri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet'inde gerçekleşiyor.

Usta oyuncu Demir Karahan Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisine Dahil Oldu!

Demir Karahan, Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin 29 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünden itibaren ekranlarda olacak. Tarihi gerçekler çerçevesinde, Kıbrıs Türklerinin varoluş ve özgürlük mücadelesini konu alan dizide Karahan, “Efsane” lakabıyla tanınan Teşkilat görevlisini canlandıracak.

Kıbrıs'ta yaşanan olaylar, yaşam mücadeleleri, ayrılıklar, düşmanlıklar ve yarım kalan aşkların  gözler önüne serildiği Bir Zamanlar Kıbrıs her perşembe izleyici ile bulşuyor. Sevilen dizi saat 20:00'de Trt 1 'de yayınlanıyor.
 


 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@