Sadakatsiz Selçuk'un annesinin diziye dahil olmasıyla izleyenleri yepyeni olaylar bekliyor. Her hafta Çarşamba günü yayınlanan yeni bölümleri ile izleyicisi ile buluşan Sadakatsiz'de taşlar yerine oturmaya başladı.

Sadakatsiz Selçuk'un annesinin diziye dahil olmasıyla izleyenleri yepyeni olaylar bekliyor. Her hafta Çarşamba günü yayınlanan yeni bölümleri ile izleyicisi ile buluşan Sadakatsiz'de taşlar yerine oturmaya başladı. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Sadakatsiz dizisinde, her hafta yeni bir sır ortaya çıkıyor. Sadakatsiz'in ilk bölümlerinde Volkan'ın Asya'yı aldatması konu edilirken sonrasında Asya'nın Volkan ve Derin'den intikam alması başladı. Asya ve Volkan arasındaki mücadele devam ederken bir yandan da dizideki diğer karakterlerin hayatlarındaki sırlar ortaya çıkmaya başladı. Güç geçtikçe ortaya çıkan sırlar ve öğrenilen gerçekler ile Sadakatsiz dizisinin yeni bölümleri merak uyandırmaya başladı. Sadakatsiz dizisinin yeni çözülmeyi bekleyen sırlarından biri de Selçuk'un annesi olacak. Selçuk'un annesinin diziye dahil olmasıyla işler iyice karışacak. Sadakatsiz Selçuk'un annesinin diziye neden dahil olduğu, rolünün ne olacağı merak ediliyor. Selçuk'un annesinin diziye girmesiyle işler iyice karışacak. Uzun senelerdir ortalarda olmayan Selçuk'un annesi izleyenler tarafından merak edildi. Sadakatsiz Selçuk'un annesi kimdir? Selçuk'un annesi nerede?Sadakatsiz Selçuk'un Annesi Kim?

Melisa Döngel'in hayat verdiği Selçuk'un annesi karakteri, Sadakatsiz dizisine yeni dahil olan karakterlerden biridir. Sadakatsiz dizisinde yıllar önce Selçuk'u bırakıp giden annesi, yıllar sonra geri döner. Selçuk ile Selçuk'un annesinin Sadakatsiz dizisinde geçmişe dönük, flashback sahnelerine yer verilir.

Selçuk'un annesi, Selçuk'un ölümden dönmesi üzerine hastaneye Selçuk'un yanına gelir. Hastanede yatak ve ölümden dönen Selçuk, annesinin yanına gelmesiyle annesini kovar. Annesine büyük bir öfke besleyen Selçuk, annesi onu çocukken küçük yaşta bırakıp gittiği için çok kızgındır. Selçuk, anne sevgisinden eksik yaşadığı ve gerçek sevgiye özlemle büyüdüğü için annesini affedemez.Melisa Döngel Kimdir?

Şimdilerde Sadakatsiz dizisinde Selçuk'un annesi rolüne hayat veren Melisa Döngel, Sadakatsiz Selçuk'un annesinin gençliğini oynamaktadır. Melisa Döngel, 25 Ekim 1999'da İstanbul'da doğmuştur. 21 yaşında olan Melisa Döngel, Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi'nde oyunculuk eğitimi almıştır. Oyunculuk eğitimi alan Melisa Döngel'in ilk televizyon deneyimi 2014 yılında olmuştur. Melisa Döngel'in ilk dizisi 2014 yılında yer aldığı Elif dizisi olmuştur. Arka Sokaklar, Hangimiz Sevmedik gibi dizilerde oynayan Melisa Döngel son olarak Sen Çal Kapımı dizisinde yer almıştır. Sen Çal Kapımı dizisinden ayrılan Melisa Döngel, Sadakatsiz'de Selçuk'un annesinin gençliğine hayat vermektedir. Melisa Döngel'in boyu 176'dır.