Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisine dahil olan Cemal Hünal'ın dizide hangi karakteri oynayacağı belli oldu. Sadakatsiz yeni bölüm fragmanda Sinan'ın rolü paylaşıldı.

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!
Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisine dahil olan Cemal Hünal'ın dizide hangi karakteri oynayacağı belli oldu. Sadakatsiz yeni bölüm fragmanda Sinan'ın rolü paylaşıldı. Başarılı oyuncu Cemal Hünal'ın oynayacağı Sinan karakteri, dizinin yeni bölümünden itibaren izleyenler ile buluşacak. Sadakatsiz'in 19.bölümünde dizinin oyuncu kadrosuna katılan Cemal Hünal'ın dizide canlandıracağı karakterin kim olduğu, rolünün ne olacağı merak ediliyor. Öte yandan Sadakatsiz'in Sinan'ının gerçekte kim olduğu, hangi oyuncu olduğu da araştırılmaya başlandı. Sadakatsiz Sinan kimdir? Gerçekte kim oynuyor?

Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in yer aldığı Sadakatsiz dizisinde gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Diziden ayrılan oyunculardan sonra şimdi dizinin oyuncu kadrosunda yeni oyuncular da katılmaya başladı. Sadakatsiz'e katılan son oyuncu Cemal Hünal oldu. Cemal Hünal, Sadakatsiz dizisinde Sinan karakterini oynuyor olacak.Sadakatsiz Sinan Kimdir?

Asya, Volkan ve Derin karakterlerinin hayatlarının çevresinde dönen Sadakatsiz dizisine bir yeni karakter daha katıldı. Cemal Hünal'ın hayat verdiği Sinan karakteri, Sadakatsiz dizisinde Asya'nın geçmişten bir arkadaşı rolünde olacak. Sadakatsiz'de Asya'nın eskiden görüştüğü Sinan adında bir arkadaşı, Asya ile iletişime geçer ve diziye böylelikle dahil olur. Sadakatsiz Sinan ve Asya üniversiteden arkadaşlardır. Asya ve Sinan yıllar sonra yeniden görüşeceklerdir. Sinan'ı gören ve Asya'nın hayatındaki varlığından rahatsız olan Volkan ise Sinan'ı çok kıskanacaktır. Volkan'ın bir numaralı düşmanı Sadakatsiz kadrosuna yeni katılan Sinan olacaktır.Cemal Hünal Kimdir?

Son dönemlerin popüler isimleri arasına giren Cemal Hünal'ın adı sık sık yeni projelerle anılmaya başladı. Daha öncesinde de birçok başarılı dizi ve filmde yer alan Cemal Hünal'ın kim olduğu izleyenler tarafından merak ediliyor. Çağan Irmak'ın filmi Issız Adam'da Melis Birkan ile başrolünü oynadığı film ile yıldızı parlamıştır. Issız Adam filminden sonra üne kavuşan Cemal Hünal, Issız Adam filminde Alper karakteri ile başrol oynamıştır. Cemal Hünal, 2 Ekim 1976 yılında İstanbul'da doğmuştur. 44 yaşında olan Cemal Hünal, İstanbul'da Saint Benoit Fransız Lisesi'nde 2 sene eğitim görmüştür. Biraz kendine buyrul ve rahat hareketleri olan Ceml Hünal, İstanbul'da Saint Benoit Fransız Lisesi'nde 2 sene okumuş ve disiplin suçu alarak okuldan atılmıştır. İstanbul'da Saint Benoit Fransız Lisesi'nden atılan yakışıklı oyuncunun ailesi Cemal Hünal'ı İskoçya'ya, Gordonstoun International Summer School'a göndermiştir. Sonrasında Amerika'da çok başarılı eğitim kurumlarından oyunculuk eğitimi almıştır. Amerika'da oyunculuk eğitimini tamamlayan Cemal Hünal, 2007 yılında yer aldığı Ulak adlı sinema filmi ile kamera önü kariyerine başlamıştır. Kamera önünden önce de Amerika'da pek çok iş yapmıştır. Amerika'da yaşamını sürdürebilmek için bulaşıkcılık, barmenlik, garsonluk gibi işler yapmıştır. Bu gibi işlerin yanında kendi alanı ile ilgili de kısa filmlerde rol almış ve son olarak Los Angeles'da senaryo analistliği yapmıştır.Issız Adam filmi ile tanınan Cemal Hünal sonrasında pek çok başarılı yapımlarda yer almaya devam etmiştir. Issız Adam'ın Alper'i Cemal Hünal, Asi adlı dizide de yer almıştır. Cemal Hünal iki kere evlenmiştir. Amerika'da yaşadığı zamanlar Los Angeles'ta 2004 yılında, 28 yaşındayken evlenmiştir. 28 yaşında Los Angeles'ta evlenen Cemal Hünal sonrasında boşanmıştır. Cemal Hünal, Lale Cangal ile 18 Eylül 2011 tarihinde evlenmiştir. Cemal Hünal halen daha eşi Lale Cangal ile evlidir. Cemal Hünal'ın Lale Cangal ile evliliğinden bir tane çocuğu vardır. Cemal Hünal'ın oğlunun adı Doğan Atilla Hünal'dır. Cemal Hünal'ın boyu 179'dur.

Cemal Hünal Rol Aldığı Diziler

  • Asi ( 2007-2009) – Kerim

  • Kış Masalı (2009) - Ali Murat

  • Adanalı (2010) – Alex

  •  Seni Bana Yazmışlar (2011) – Yalçın

  • Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam (2012) – Murat

  • Osmanlı Tokadı (2013) – Moğo

  •  Tatar Ramazan (dizi) (2013)

  • Rüstem SinanParamparça (2014) - Alper

  • Sadakatsiz (2021) - Sinan