Sadakatsiz Volkan ölüyor mu? Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz 57. bölüm fragmanı yayınlandı. Her hafta çarşamba Akşamları ekrana gelen dizinin yeni bölümünde derin makası Volkan'ın kalbine satılıyor. Peki, Sadakatsiz Volkan ölüyor mu? Sadakatsiz Volkan diziden ayrıldı mı? Caner Cindoruk Sadakatsiz dizisinden ayrılıyor mu?

RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!

Sadakatsiz 57. bölüm fragmanı yayınlandı nota fragmanını izleyen izleyicilerin aklında ise tek bir soru var. Sadakatsiz Volkan ölecek mi? Kanal D ekranlarında her hafta çarşamba Akşamları yayınlanan Caner Cindoruk, Cansu Dere ve Melis Sezen gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Sadakatsiz dizisinin yeni bölüm fragmanı herkesi şaşkına çevirdi. Sadakatsiz dizisinin yeni bölüm fragmanında derin makası Volkan'ın kalbine saplıyor. Sadakatsiz Volkan ölecek mi? Caner Cindoruk Sadakatsiz dizisinden ayrıldı mı? Sadakatsiz Volkan ayrılıyor mu?

Sadakatsiz Volkan ölecek mi?

Kanal D’de her hafta çarşamba akşamı yayınlanan başrollerinde Caner Cindoruk, Cansu Dere ve Melis Sedan gibi isimlerin yer aldığı Sadakatsiz dizisi yeni bölümü oldukça heyecan verici olacak. Sadakatsiz 57. bölüm fragmanı yayınlandı. Dr Foster uyarlaması olarak ekranlara gelen Sadakatsiz dizisinin yeni bölüm fragmanında derin çekmeceden aldığı makası Volkan'ın kalbine saplıyor. Fragmanı izleyen izleyiciler ise Sadakatsiz Volkan ayrılıyor mu sorusuna yanıt aramaya başladı.

sadakatsiz-volkan-oluyor-mu-sadakatsiz-volkan-diziden-ayrildi-mi-caner-cindoruk-sadakatsizden-ay

Sadakatsiz Volkan ayrılıyor mu?

Sadakatsiz dizisi kısa süre sonra final yaparak ekranlardan ayrılmaya hazırlanıyor. 20 Nisan çarşamba akşamı 57. bölümü ile ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümünde yaşanacaklar finale doğru başrol oyuncusunun diziden ayrılacağını işaret ediyor. Caner Cindoruk Sadakatsiz dizisinden ayrıldı mı ayrılmadı mı bilinmiyor yeni bölüm yayınlandıktan sonra gerçekler ortaya çıkacak. Sosyal medyada fragmanı yorum yapan izleyiciler ise bu sahnenin derinin hayali olduğunu düşünüyor.