Kanal D ekranlarında yer alan ve her hafta Pazartesi günü izleyicisi ile buluşan Sadakatsiz dizisinde heyecan bitmek bilmiyor. Gerilim, heyecan, aşk, kavga ve intikam gibi pek çok duygunun çok yoğun ve yüksek bir şekilde yer aldığı dizi de neler olacağı

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!
Kanal D ekranlarında yer alan ve her hafta Pazartesi günü izleyicisi ile buluşan Sadakatsiz dizisinde heyecan bitmek bilmiyor. Gerilim, heyecan, aşk, kavga ve intikam gibi pek çok duygunun çok yoğun ve yüksek bir şekilde yer aldığı dizi de neler olacağı merak ediliyor. Kanal D'de yayınlanan ve her hafta Çarşamba günü reyting rekorları kıran Sadakatsiz dizisinde, olacaklara izleyenler akıl sır erdiremiyor. İzleyicisine hep ters köşe yaptıran Sadakatsiz, izleyenleri her bölümde şaşırtmaya devam ediyor. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in yer aldığı Sadakatsiz dizisi, Kanal D ekranlarında her hafta Çarşamba günü yeni bölümleri ile izleyicisinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Sadakatsiz dizisinde yer alan karakterleri, izleyenler çok seviyor. Dizide ana karakter olan Volkan'ın eski eşi Asya'ya hayat veren oyuncu Cansu Dere'dir. Dizide yer alan Asya'nın aldatan kocası diğer bir adıyla ihanet kralı Volkan'a ise Caner Cindoruk hayat veriyor. Asya ve Volkan karakterlerine ek olarak bir ana karakter daha var. Caner Cindoruk ve Cansu Dere'ye dizide Melis Sezen eşlik ediyor. Sadakatsiz'in Derin'ine Melis Sezen hayat veriyor. Melis Sezen'in hayat verdiği Derin karakterinin öleceği ve ölerek diziden çıkacağı söyleniyor.

Sadakatsiz dizisi, yurt dışından alınmış bir yapımdır. Sadakatsiz adlı dizi yabancı bir dizi olan Doctor Foster'dan uyarlama yapılmıştır. Doctor Foster dizisinden ülkemize uyarlaması yapılan Sadakatsiz dizisinin yeni bölümlerini merak edenler araştırmalara başladı. Sadakatsiz dizisinde ne olacağını, gelecek yeni bölümlerde neler yaşacağını merak eden Sadakatsiz izleyenleri dizinin orijinali olan Doctor Foster'a bakıyor. Doctor Foster'a bakıldığı zaman dizide senaryo gereği Derin karakteri intihar ederek ölüyor ve diziden ayrılıyor. Dizide intihar ederek ölen Derin, diziden çıkıyor. Peki, izleyenler tarafından merak edilen bu sorunun cevabı ne bir bakalım. Sadakatsiz dizisi, Doctor Foster dizisinden uyarlama yapılmıştır. Sadakatsiz'in orijinal hali olan Doctor Foster'da Derin karakteri ölüyordu. Doctor Foster'ın Türkiye uyarlamasında ne olacak, Derin ölecek mi ? Sadakatsiz Derin ölecek mi ? Melis Sezen Sadakatsizden ayrılıyor mu ? Derin Sadakatsiz'den çıkıyor mu ?Sadakatsiz Dizisi Hangi Diziden Uyarlamadır ?

Kanal D ekranlarında yayınlanan reyting rekortmeni olan dizi Sadakatsiz'in hangi diziden uyarlama yapıldığı merak ediliyor. Sadakatsiz dizisi hangi yabancı diziden uyarlamadır ? Sadakatsiz dizisinin orijinali nedir ? Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in yer aldığı Sadakatsiz dizisi, Doctor Foster dizisinden uyarlamadır.Sadakatsiz Derin Ölecek Mi ?

Yabancı izlenme rekortmeni kıran Doctor Foster dizisinden uyarlama yapılan Sadakatsiz dizisinde üzen bir gelişme yaşanıyor. Sadakatsiz'in orijinali olan Doctor Foster dizisinde yer alan Kate karakteri, bizdeki Derin karakteri oluyor. Doctor Foster dizisinde Kate karakteri diziden ölerek ayrılıyor. Sadakatsiz'in orijinal hali olan Doctor Foster'da Kate, intihar ediyor ve diziden ölerek çıkıyor. Doctor Foster'da ölen Kate'i gören izleyiciler Sadakatsiz dizisinde yer alan Derin'inde ölüp ölmeyeceğini merak etmeye başladı. Orijinal formata uyarak ilerleyen Sadakatsiz dizisinin, orijinaline uymaya devam etmesi durumunda 3 bölüm sonra Derin'in ölmesi gerekiyor. Sadakatsiz dizisi, Doctor Foster dizisinin senaryosuna sadık kalıp aynı şekilde ilerletmeye devam edilirse ilerleyen bölümlerde Derin ölecek. Sadakatsiz'in orijinal versiyonuna baktığınız zaman Derin'in 3 bölüm sonra ölmesi gerektiğini görebilirsiniz. Sadakatsiz'in orijinali olan Doctor Foster'da Kate, intihar ederek ölüyor. Sadakatsiz'de yer alan Derin'in nasıl ve ne zaman öleceği henüz bilinmiyor. Ancak dizinin orijinalini araştıranlar ve bilenler Derin'in Volkan'ın ihanetlerine dayanamayıp intihar edeceğini söylüyor. Derin'in ölüp ölmeyeceği ya da nasıl ve ne zaman öleceği konusunda henüz bir açıklama gelmedi.