Puhu TV'de yayınlanan ve büyük ses getiren Şahsiyet dizisinin ikinci sezonu çekilmeye karar verildi.

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Başrollerinde Haluk Bilginer ve Cansu Dere'nin yer aldığı büyük ses getiren dijital yapım dizisi Şahsiyet'in ikinci sezon müjdesi açıklandı.

Usta aktör Haluk Bilginer'e Emmy Ödülü kazandıran Şahsiyet dizisinin ikinci sezonun çekilecğei müjdesi geldi. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Puhu TV'de yayınlanan Şahsiyet dizisi ikinci sezonu ile dönecek. Başrollerinde Haluk Bilginer, Cansu Dere, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu ve Hüseyin Avni Danyal’ın yer aldığı Şahsiyet dizisi sosyal medyada büyük ses getirmişti. 

Son yıllarda büyük işlere imza atan Onur Saylak ve Hakan Günday’ın imzasının bulunduğu Şahsiyet dizisi 4 yıl aradan sonra ikinci sezonu ile geliyor.

Ay Yapım’ın dizinin haklarını Puhu TV'den alarak dizinin ikinci sezonu için start verdi.

Peki Şahsiyet dizisi hangi kanalda yayınlanacak? 

Şahsiyet dizisi ikinci sezonu geçtiğimiz yaz Türkiye pazarına giren Disney Plus’ta yayınlanacak.. Şahsiyet dizisinin yeni sezonunda yeni isimler yer alacak.