Son dönemlerin popüler şarkısı Samsak Döveci ile ilgili tartışmalar bitmiyor. Serkan Çağrı ve Elif Buse Doğan adeta birbirine girdi. Klarnet virtüözü olarak tanınan Serkan Çağrı, Elif Buse Doğan ile en başta anlaştıklarını şarkıyı birlikte kliplendirmek istediklerini söylerken, Elif Buse Doğan’ın Daha sonrasında bu karardan döndüğünü iddia etti. Peki, Samsak Döveci olayı nedir? Serkan Çağrı kimdir, Kaç yaşında? Serkan Çağrı ve Elif Buse Doğan olayı nedir?

Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti! Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti!

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesine ait anonim bir türkü olan Samsak Döveci özellikle Son Günlerin en popüler türküleri arasında yer alıyor ve sosyal medyada sıklıkla paylaşılıyor. Ancak bu türkü nedeniyle yakın arkadaş olan Elif Buse Doğan ve Serkan Çağrı'nın arası açıldı. Serkan Çağrı, konu ile ilgili Geçtiğimiz günlerde sunuculuğunu üstlendiği bir etkinlikte açıklama yaptı. Kendisinin klarnet çaldığı Elif Buse Doğan’ın da yorumladığı Eser'le ilgili olan konuşan Serkan Çağrı, Samsak Döveci şarkısının maddi olarak aralarına açtığının doğru olmadığını dile getirdi. Ünlü müzisyen aralarını açan şeyin şarkının çok dinlenmesi ya da tıklanması olmadığını belirterek Elif Buse Doğan’ın sözünden dönmesi olduğunu söyledi. Yaşanan bu gelişmeler sonrasında Serkan Çağrı kimdir? Serkan Çağrı ve Elif Buse Doğan olayı nedir gibi araştırmalar da arttı. Peki, klarnet virtüözü Serkan Çağrı kimdir, kaç yaşında?

Serkan Çağrı kimdir, kaç yaşında?

Klarnet virtüözü olarak tanınan Serkan Çağrı Edirne'nin Keşan ilçesinde 1976 yılında dünyaya geldi. Serkan Çağrı, 2017 yılından itibaren Türk Hava Yolları uçaklarında kullanılan kadın için müziklerin yapım ve yönetmenliğini üstlendi. Klarnet çalmayı henüz 7 yaşındayken başlayan Serkan Çağrı, 13 yaşında Erguvan Festivali kapsamında yaş ortalamasının 40 olduğu yarışmada özel ödüle layık görüldü. Serkan Çağrı, 1995 yılında Ege Üniversitesi Devlet Müziği Konservatuarı'na başladı ve 1998 yılında ise İTÜ devlet Türk müziği konservatuarına geçiş yaptı. Öğretim görevlisi olarak aynı üniversitede çalışmaya başlayan klarnet virtüözü, Haliç Üniversitesinde yüksek lisans eğitimini tamamladı ve Bakü müzik Akademisinde doktora eğitimine devam ediyor. Serkan Çağrı aynı zamanda TRT bünyesinde de görev alan TV ve Radyo programcısı Ebru Çağrı ile evli ve 2 çocuğu bulunuyor.

Serkan Çağrı'nın albümleri nelerdir?

Sır - Yılı: 2016

Hüseyin Karadayı & Serkan Çağrı - Endorphin Yılı: 2011

Serkan Çağrı&Rumeli Band Yılı: 2011

Şükrü Tunar Eserleriyle. Yılı: 2009

 lâ. Yılı: 2008

Nefesim Yılı: 2005

Bekar Gezelim (Grup Laçin üyesi olarak): 1998