FOX TV'nin sevilen dizisi Son Yaz'da Birce Akalay sonrası eski eş Sarp Levendoğlu'nun da dahil olduğu iddia edildi.

Ali Atay ve Alperen Duymaz'ın başrollerded yer aldığı Son Yaz dizisi yeni sezona bomba gibi oyuncularla hazırlanıyor!

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

Geçtiğimiz sezon başlayan ve hayran kitlesini yaratarak devam ederek Son Yaz'da bu sezon Şebnem Dönmez, Erme Karayel, Olgun Toker, Funda Eryiğit ve Erdem Şanlı diziye veda etmişti. Son Yaz dizisinin yeni sezonunda diziye yeni bir baş kadın karakter ve Soner'in ailesinin gireceği öğrenilmişti.

Dizde Canan karakterinin yerini alması için Birce Akalay ile anlaşıldığı duyrulmuştu. Dizide bomba bir isim daha dahil oldu.

İddialara göre Birce Akalay'ın bir dönem evli kaldığı Savaşçı dizisinin yıldızı Sarp Levendoğlu Son Yaz'a dahil oldu.

Eski eşlerin dizide nasıl yer alacağı ise merak konusu oldu. Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu aldatma iddiasıyla boşanmıştı. 3 yıllık evlilik Derya Şensoy ile Sarp Levendoğlu ilişkisi nedeniyle bitmişti.

Aldatma sonrası iki ismin nasıl aynı dizide yer alacağı merak edilirken Birce Akalay'ın bir dönem Sarp Levendoğlu'nu stalklarken yanlışlıkla fotoğrafını beğenip geri çekmesi magazincilerden kaçmamıştı.

Birce Akalay'ın dizide Funda Eryiğit'in yerini dolduracağı öğrenilirken, Sarp Levendoğlu'nun ise iddialara göre Halil Sadi'nin büyük oğlunu canlandıracağı konuşuluyor.

Son olarak Savaşçı dizisinde yer alan Sarp Levendoğlu dizide mafyatik karanlık bir karkatere hayat verecek. Levendoğlu'nun Soner'in ağabeyini canlandıracağı iddia ediliyor.