Savaşçı Göktürk Albay kimdir? Gerçek adı ne? Tamer Karadağlı kaç yaşında çok merak edildi. Limon Yapım imzalı Savaşçı dizisi büyük değişikliklerle ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!
Savaşçı Göktürk Albay kimdir? Gerçek adı ne? Tamer Karadağlı kaç yaşında çok merak edildi. Limon Yapım imzalı Savaşçı dizisi büyük değişikliklerle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Kanalı ve oyuncu kadrosu değişecek olan Savaşçı'nın yeni kadrosu hakkında gelişmeler bir bir gündeme geliyor. Dizideki yeni karakterlerden biri de Göktürk Albay oldu. İşte detaylar...

2021 yılında bambaşka bir kadroyla yeniden izleyici karşısına çıkacak olan Savaşçı dizisinin detayları belli olmaya başladı. Dizideki yeni karakterlerden biri Göktürk Albay oldu. Savaşçı'da Göktürk Albay'a Tamer Karadağlı hayat verecek. Peki Savaşçı Göktürk Albay nasıl biri?Savaşçı Göktürk Albay kimdir?

Kılıç timinden sorumlu Albay olarak göreve başlayacak Göktürk Albay, yaşı 50'yi geçmesine rağmen başarılı operasyonlara imza atmaya devam ediyor. Göktürk Albay, özel kuvvetler komutanlığına, jandarma özel harekattan gelmiş başarılı bir askerdir. Bekardır. Göktürk, ayrıca çok vicdanlı ve askerlerinin seven onlara değer veren bir komutandır.

Tamer Karadağlı kim? Kaç yaşında

Oyuncu Tamer Karadağlı (d. 24 Mayıs 1967, Ankara),Türk oyuncu ve seslendirme sanatçısı. Azeri kökenli Kars - Sarıkamışlı ebeveynlerden dünyaya gelmiştir. İlkokula başlamadan ailesi ile birlikte ABD'ye yerleşen Karadağlı, Türkiye'ye dönmüş sonra tekrar Amerika'ya gitmiştir. Lise son sınıfta kesin dönüş yaptığı yıllarda ise sıklıkla Akün Sineması'na giderdi. Bir yandan da lise yıllarında onun için bir tutku olduğunu belirttiği seslendirme sanatına başlamıştır.

Sonra Shakespeare'in "Kuru Gürültü" adlı oyununu hem Türkçe hem İngilizce oynamış ve böylece Bilkent Üniversitesi macerası başlamıştır. TED Ankara Koleji'nden sonra Çankaya Lisesi'nden ve Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olan sanatçı ilk filmini 1993 yılında çevirdi.

Ferhunde Hanımlar dizisiyle ün kazandı. Birçok ünlü oyuncunun seslendirmesini de yapan Karadağlı, kendisi gibi oyuncu olan Arzu Balkan ile evliydi. Çiftin Zeyno isminde bir kızları bulunmaktadır. Çift 2007 yılında boşanmıştır. Çocuklar Duymasın adlı dizide rol almıştır.

Rol Aldığı oyunlar

Bir Yaz Gecesi Rüyası : William Shakespeare - Tiyatro Kedi - 2010
Dolu Düşün Boş Konuş : Steven Berkoff - Oyun Atölyesi - 1999
Fehim Paşa Konağı : Turgut Özakman - Tiyatro Bakış - 1997
Saat 9.05 : Nezihe Araz - Tiyatro Bakış - 1996
Cahide : Nezihe Araz - Tiyatro Bakış - 1995
Uyarca : Friedrich Dürrenmatt - Ankara Devlet Tiyatrosu - 1992

Savaşçı ne zaman başlayacak?

Savaşçı dizisinin yeni sezonu Ocak 2021’den sonra yeni oyuncu kadrosu, yeni konusu ve yeni kanalı ile izleyicisi karşısında olacak. Savaşçı'nın yayın tarihi henüz tarihi belli olmasa da Kanal D ekranlarında ve pazar akşamları izleyici karşısına çıkması bekleniyor.