Blutv'de 27 Ekim 2020'de ilk kez izleyici karşısına çıkan Saygı, çok beğenildi. 8 bölümlük birinci sezonu genellikle olumlu yorumlar alan Saygı dizisinin 2.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!
Blutv'de 27 Ekim 2020'de ilk kez izleyici karşısına çıkan Saygı, çok beğenildi. 8 bölümlük birinci sezonu genellikle olumlu yorumlar alan Saygı dizisinin 2. sezonunun olup olmayacağı merak konusu oldu. Herkes Saygı 2. sezon ne zaman başlayacak? Ercüment Çözer 2. sezon Blutv tarihi belli mi araştırmaya başladı.

Sekiz bölümlük ilk sezonunun ardından 15 Aralık Salı günü sezon finali yapan Saygı dizisi ekranlara bir süre ara verdi. Öte yandan Saygı 8. bölüm fragmanda görülen “Hayatında unutamayacağın bir gece olacak merak etme. Saygı Bir Ercüment Çözer Dizisi sezon finali ile salı 12.00’de sadece BluTV’de” notu; ikinci sezon için ipucu vermiş oldu.

Bu nottan anlaşılana göre, Saygı 2. sezon izleyici karşısına çıkacak. Peki Saygı: Bir Ercüment Çözer Hikayesi 2. sezon Blutv tarihi

Blutv Saygı 2. sezon ne zaman başlayacak?

Yukarıda da söylediğimiz gibi 2. sezonuyla da izleyici karşısına çıkmaya devam edecek olan Saygı dizisinin yeni sezonu ne zaman yayınlanacak belli değil. Saygı 2. sezon yayın tarihi açıklanır açıklanmaz sizlerle paylaşacağız.

Saygı dizisi konusu ve oyuncuları

Dizinin oyuncu kadrosunda; Nejat İşler, Miray Daner, Boran Kuzum, Erkan Can ve Rojda Demirer gibi gibi isimler yer alıyor.

Toplumdaki çürümenin çözümünü kendi adaletinde bulan sert ve güçlü bir insan hikâyesi. 'Saygı', Türkiye'nin fenomenleşen anti kahramanı Ercüment Çözer'in hikâyesini anlatıyor.

Kendi adaletini sağlamak için mücadele eden Ercüment Çözer'in yolu, onunla aynı amaç doğrultusunda hareket ettiğine inandığı iki genç ile kesişir: Helen ve Savaş.