Son dönemlerde ekranlarda yayınlanan ve izleyenlerin çok sevdiği macera dolu dizi olan Savaşçı dizisi, yepyeni kadrosu ve sıra dışı konusu ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Fox TV ekranlarında yayınlanan ve izleyenlerin büyük bir ilgi ile izlediği Sava

Son dönemlerde ekranlarda yayınlanan ve izleyenlerin çok sevdiği macera dolu dizi olan Savaşçı dizisi, yepyeni kadrosu ve sıra dışı konusu ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Fox TV ekranlarında yayınlanan ve izleyenlerin büyük bir ilgi ile izlediği Savaşçı dizisinde büyük değişiklik yapılıyor. Savaşçı dizisinin hem oyuncu kadrosunda hem de yayın gününde değişikliğe gidildi. Savaşçı dizisinden pek çok oyuncu başka dizilere transfer oldu. Pek çok oyuncu başka dizilere transfer olurken birçok oyuncu da savaşçı dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Savaşçı dizisinde yer alan Berk Oktay, diziden ayrılan isimlerden biri. Berk Oktay, Savaşçı adlı dizisinden ayrıldı. Savaşçı dizisinden ayrılan başarılı oyuncu Berk Oktay, yine Fox TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan popüler dizilerden olan Yasak Elma dizisine geçiş yaptı. Yakışıklı oyuncu Berk Oktay'ın yanında Gaye Turgut Evin'de Savaşçı dizisinden ayrılan isimlerden oldu. Güzel ve yetenekli oyuncu Gaye Turgut Evin, TRT1 ekranlarında yayınlanan Tövbeler Olsun’un dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Bu iki ünlü ismin dışında diziden ayrılan daha pek çok isim oldu. Savaşçı dizisinde yer alan Elit Andaç Çam, Ogeday Girişken ve Feyza Sevil Güngör'ün de dizinin kadrosundan ayrıldığı belirtiliyor. Bu ayrılan başarılı isimlerin yanında Fox TV'de yayınlanan Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosuna yeni isimler de dahil oldu. Savaşçı dizisine yeni katılan oyuncular ise Erkan Meriç'in Bektaş Subaşaı karakterine hayat vermek üzere dizinin oyuncu kadrosuna katıldığı belirtildi. Ayrıca Savaşçı dizisine sevilen ve başarılı oyunculardan olan Ekin Mert Daymaz'ın da Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olabileceği belirtildi. Peki, bunca değişiklik yapılırken çok sevilen ve merakla yeni bölümleri beklenen Savaşçı dizisi ne zaman yayına başlayacak ? Savaşçı yeni bölümleri ne zaman başlayacak ? Savaşçı yeni bölümleri nerede, hangi kanalda yayınlanacak ? Savaşçı dizisi hangi gün yayınlanacak ?



Savaşçı hangi kanalda yayınlanacak ?

İzleyenler Savaşçı dizisinin yeni sezonunun hangi kanalda yayınlanacağını merak ediyor. Savaşçı dizisi eskiden olduğu gibi yine yayın hayatına Fox TV ekranlarında başlayacak. Savaşçı adlı macera dizisi, Fox TV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.



Savaşçı yeni bölümler ne zaman yayınlanacak ? Savaşçı ne zaman yayınlanacak ?

Fox TV'nin sevilen dizisinde başarılı bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Savaşçı dizisi başarılı oyuncu kadrosunun yanında oldukça farklı ve sevilen bir konu da işliyor. Savaşçı dizisinde işlenen konu, izleyenleri adeta ekranlara kilitlemeyi başarıyor. Fox TV ekranlarında yayınlanan ve yine Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Savaşçı dizisinin yeni sezonunun ne zaman yayınlanmaya başlayacağı merak ediliyor. Fox TV'nin sevilen dizisi, Savaşçı'nın büyük bir değişim ile ekranlara yeniden döneceği belirtildi. Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosu resmen baştan aşağı değişti. Savaşçı dizisinden ve Fox TV'den dizi hakkında açıklama geldi. Savaşçı dizisinin son olarak 99. bölümü Fox TV ekranlarında yayınlanmıştı. 99. bölümü ile ekranlara gelen Savaşçı dizisi, uzun süredir ekranlarda yok. Savaşçı dizisi yeni oyuncu kadrosu ve yeni yayın günü ile yeniden Fox TV ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Savaşçı dizisinin Fox TV'de yayınlanacağı belirtildi. Savaşçı dizisinin yayın günü de belli oldu. Savaşçı dizisi, Fox TV ekranlarında Pazar akşamları 20.00'de yayınlanmaya başlayacak.