Sefirin Kızı Nare ve Gediz buluşuyor! Neslihan Atagül Üç Kuruş dizisine katıldı!

Sefirin Kızı dizisinin çok sevilen isimleri Nare ve Gediz buluşuyor. Sefirin Kızı dizisinde ayrılarak hayranlarını kahreden Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu yeniden buluşuyor.

Dizi Haberleri 16.06.2021 - 12:36 16.06.2021 - 12:36 Berkay Keskin

Yeni sezonun en iddialı işleri arasında yer alacak Üç Kuruş dizisi şimdiden büyük merak uyandırdı. Üç Kuruş dizisi Taner Ölmez ve Uraz Kaygılaroğlu anlaşması sonrası dizisinin 3. erkek oyuncusu ve kadın başrol oyuncusu merak ediliyordu. Üç Kuruş dizisinin kadın başrol oyuncusu belli oldu!

Üç Kuruş kadrosu nefes kesiyor!

Şu an için Taner Ölmez ve Uraz Kaygılaroğlu kesin olarak anlaşan Üç Kuruş dizisi erkek ve kadın başrol oyuncularıyla anlaşmaya devam ediyor. Çukur ekibinden senarist Gökhan Horzum yazmayacağı öğrenilmesi sonrası Aras Bulut İynemli içinde anlaşma sağlanamayabilir. Aras Bulut, Sadakatsiz dizisine de katılması bekleniyor. Aras Bulut ve Gökhan Horzum olmamasıyla İçerde ve Çukur ekibi adeta dağılacak ve yeni bir dizi çıkacak gibi duruyor.

Aras imzalamazsa Engin Öztürk olacak!

Aras Bulut İynemli ve Çağatay Ulusoy'un isminin geçtiği Üç Kuruş dizisi için iki yıldız isim de anlaşması zor görünüyor. Çağatay yoğun takvimi, Aras'ın Sadakatsiz reddedilmez teklifi sonrası Üç Kuruş dizisine dahil olacak üçüncü erkek oyuncu Engin Öztürk olacak. Engin Öztürk ile son anlaşmaların da tamamlandığı ve diziye dahil olacağı öğrenildi. 

Üç Kuruş dizisi için Engin Öztürk'le anlaşma sağlanmazsa İbrahim Çelikkol veya Ozan Dolunay kadroya katılacağı kesin gözüyle bakılıyor.

Üç Kuruş kadın oyuncusu Neslihan Atagül oldu!

Show TV yeni dizisi Üç Kuruş kadın başrol oyuncusu Neslihan Atagül oldu. Neslihan Atagül'ü ikna etmek Uraz'a düştü. Sefirin Kızı dizisinde çok sevilen ikili yeni dizide de partner olacak ve Üç Kuruş dizisi rekorlar kıracak.

Sefirin Kızı hayranları çok sevindiği haber sonrası Üç Kuruş dizisi başlama tarihi büyük merak uyandırdı. Neslihan Atagül, Taner Ölmez ve Uraz Kaygılaroğlu imzaladığı sözleşme sonrası dizinin üç başrolü belli oldu.

Leyla Tanlar teklif gitti!

Üç erkek ve üç kadın başrol olacağı Üç Kuruş dizisinde Neslihan Atagül sonrası 2. kadın başrol oyuncusu için Leyla Tanlar'a teklif gitti. Leyla Tanlar'ın efsane kadroyu kabul ettiği öğrenildi.

Üç Kuruş dizisi Eylül'de başka bir senaristle Show TV'de. Gökhan Horzum Üç kuruş dizisinde yok.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@