Leyla ile Mecnun Yeni Leyla Deniz Işın'ın Gergin Anları! Kavga Etti Sinirden Eli Ayağı Titredi!

Leyla ile Mecnun dizisinin yeni Leyla'sı Deniz Işın bir taksici ile para kavgası yaptı.

Magazin 16.06.2021 - 12:18 16.06.2021 - 12:19 Ece Sahan

Fox Tv'nin Masumiyet dizisinde canlandırdığı İrem karakteri ile ünlenen Deniz Işın şimdilerde Exxen için Leyla ile Mecnun dizisine hazırlanıyor. 

Masumiyet dizisi ile ünlenen Deniz Işın sosyal medya paylaşımları ile sık sık adından söz ettiriyor. Deniz Işın son olarak sosyal medya hesabından Covid 19 aşısı olduğunu duyurmuştu. Deniz Işın'ın taksici ile kavgası da gündem oldu. 

Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ, Serkay Tütüncü, İlayda Alişan gibi isimlerle Masuiyet dizisinde yer alan ve yıldızı bir anda parlayan Deniz Işın şimdilerde Exxen için çekilen Leyla ile Mecnun dizisinin yeni Leyla'sı olarak seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 

Geçtiğimiz günlerde Koronavirüs aşısı olduğunu duyuran Deniz Işın, Biontech aşısı olduğunu söyledi. Deniz Işın, aşının yan etkisi olarak gergin hissettiğini ve kolunun acıdığını söyledi.

Deniz Işın aşıdan dönerken bindiği taksinin şoförü ile yaşadığı tartışmayı anlattı. Taksici kart geçmediğini söyleyince Deniz Işın, Atmde duralım dedi. Ancak taksi şoförü Bağdat Caddesi'nde hiç ATM olmadığını söylemiş ve genç oyuncuya "Yok mu 15 liran" diyerek bağırmış.

Deniz Işın'ın bu olayı anlatırken hala gergin ve sinirli olduğu görüldü. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@