TRT1 ekranlarında uzun bir süredir izleyicisi ile buluşan Seksenler dizisine yeni bir isim dahil oldu. TRT1 ekranlarında yayınlanan ve severek izlenen günlük dizi Seksenler'in başrol oyuncu kadrosunda; Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, Yasemin Çonka,

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…
TRT1 ekranlarında uzun bir süredir izleyicisi ile buluşan Seksenler dizisine yeni bir isim dahil oldu. TRT1 ekranlarında yayınlanan ve severek izlenen günlük dizi Seksenler'in başrol oyuncu kadrosunda; Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, Yasemin Çonka, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner ve Berat Yenilmez gibi başarılı isimler yer alıyor. Hafta içi her gün TRT1 ekranlarında yeni bölümleri ile buluşan Seksenler dizisinde, kahkaha eksik olmuyor. Seksenler dizisinde, seksenler döneminde yaşam, insan ilişkileri, giyim tarzları ve genel Türkiye'yi yansıtan olaylar yer alıyor. Dizi izleyenleri güldürürken eskilere götürüp keyifli bir nostalji yaşatmayı başarıyor. Seksenler dizisine katılan yeni karakter de diziye şimdiden renk katacağa benziyor. Mikser Melahat adındaki yeni karakterin, dizideki görevi ve karakterinin özellikleri izleyici tarafından merak ediliyor. Seksenler dizisinde yer alan mikser Melahat'in dizide ne görevde olacağı da akıllara takılan sorulardan biri oldu. TRT1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Seksenler dizisinin yeni karakteri kimdir ? Seksenler mikser Melahat kimdir ? Seksenler dizisinde mikser Melahat'e hayat veren oyuncu, gerçek hayatta kimdir ? Özlem Tokaslan kimdir ? Özlem Tokaslan kaç yaşında, nereli ve daha önce yer aldığı diziler nelerdir ?Seksenler mikser Melahat kimdir ?

Seksenler dizisinde Rasim Öztekin'in hayat verdiği Fehmi karakterinin kız kardeşi olarak diziye katılan Özlem Tokaslan, dizide mikser Melahat adıyla tanınacaktır. Fehmi'nin yıllardır küs olduğu, uzun yıllardır konuşmadığı kız kardeşi rolündeki mikser Melahat'i tanıyalım. Mikser Melahat'e başarılı oyuncu Özlem Tokaslan hayat veriyor. Seksenler dizisinde yer mikser Melahat karakteri, adından da anlayacağımız gibi ortalık karıştıran bir tiptir. Mahalleli tarafından sevilmeyen Melahat, abisi Fehmi ile barışmaya çalışacaktır.

Özlem Tokaslan kimdir ?

Şimdilerde Seksenler dizisinde mikser Melahat karakterine hayat veren başarılı oyuncu Özlem Tokaslan, 13 Kasım 1973 doğumludur. 47 yaşında olan Özlem Tokaslan, İzmir'de doğmuştur. Özlem Tokaslan'ın ilk dizisi 2007 yılında yayınlanan Hakkını Helal Et adlı dizidir. Özlem Tokaslan'ın boyu 165'dir. Özlem Tokaslan 2015 yılında Haluk Sarıbaş ile evlenmiştir. Ayrıca Özlem Tokaslan Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı'ndan mezun olmuştur.

Özlem Tokaslan oynadığı dizi ve filmler nelerdir ?

2016 – No: 309 (Yıldız) (TV Dizisi)

2016 – Dedemin Fişi (Üzerlik) (Sinema Filmi)

2014 – Güzel Köylü (Dudu Alkan) (TV Dizisi)

2012 – Yabancı (Memure) (Sinema Filmi)

2012 – Dila Hanım (Hayriye) (TV Dizisi)

2011 – Zehirli Sarmaşık (Mahinur Benderli) (TV Dizisi)

2009 – Ömre Bedel (Raziye) (TV Dizisi)

2007 – Hakkını Helal Et (Sabahat) (TV Dizisi)