Selçuk Tepeli istifa mı etti? FOX Haber Selçuk Tepeli neden yok, ayrıldı mı?

Selçuk Tepeli neden yok? FOX Haber Selçuk Tepeli istifa mı etti? Selçuk Tepeli’nin Fox haberden ayrılma nedeni ortaya çıktı.

Televizyon 16.06.2021 - 10:00 16.06.2021 - 10:04 Volkan Arık

Fatih Portakal'ın istifası sonrasında FOX Haber'i sunmaya başlayan Selçuk Tepeli ekranlara çıkmayınca merak edilmeye başlandı. FOX Haber’i takip eden birçok izleyici FOX Haber Selçuk Tepeli neden yok sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki Selçuk Tepeli neden yok? Selçuk Tepeli istifa mı etti?

FOX Haber Selçuk Tepeli neden yok sorusunun yanıtı merak ediliyor. Fatih Portakal'ın yerine FOX Haber sunuculuğunu üstlenen Tepeli dün ekranlara çıkmadı. Her gün reyting sıralamasında ilk üçte yer alan FOX ana haber bülteninin sunucusunun ekranlarda olmaması izleyicileri meraklandırdı. Tecrübeli gazeteciyi ekranlarda görünmeyen izleyiciler ise arama motorunda Selçuk Tepeli istifa mı etti sorusunun yanıtını aramaya başladı. Peki Selçuk Tepeli FOX Haber'de neden yok? FOX Haber Selçuk Tepeli ayrıldı mı?

selcuk-tepeli-istifa-mi-etti

FOX HABER SELÇUK TEPELİ NEDEN YOK?

Fatih Portakal'ın ardından FOX Haber'i sunmaya başlayan Selçuk Tepeli akşam haberlerinde ekranlara çıkmadı. Selçuk Tepeli’nin yerine Gülbin Tosun ana haber bültenini sunarken tecrübeli gazeteci ekranda göremeyen izleyiciler ise arama motorunda Selçuk Tepeli FOX Haber'de neden yok sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Kısa süre içerisinde de Selçuk Tepeli ayrılığının nedeni ortaya çıktı. Selçuk Tepeli ekranlara yaz arası verdi onun yerine yaz döneminde ana haber bültenini Gülbin Tosun sunacak.

SELÇUK TEPELİ İSTİFA ETTİ Mİ?

Ancak bu yönde kanaldan ya da Selçuk Tepeli’den bir açıklama gelmeyince izleyiciler Selçuk Tepeli istifa mı etti sorusunun yanıtını da araştırmaya başladı. Başarılı Sunucunun yaz tatiline çıktığı ve yeni sezonda yeniden ekranlarda olacağı öğrenildi.

SELÇUK TEPELİ KİMDİR KAÇ YAŞINDA?

Ünlü gazeteci Selçuk Tepeli 1974 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi Fransızca kamu yönetimi bölümünden mezun olan Tepeli Fransa'da yüksek lisans yaptı. Medya sektöründe bugüne kadar çeşitli kuruluşlarda çalışan Tepeli, Aktüel ve Newsweek Türkiye dergilerinin genel yayın yönetmenliğini de üstlendi. Habertürk TV'de Genel Yayın yönetmenliği yapan Selçuk Tepeli çeşitli programların sunuculuğunu üstlendi. Fatih Portakal'ın istifasının ardından FOX TV'ye transfer olan Tepeli FOX ana haber bültenini başarılı bir şekilde sunmaya devam ediyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@