Galatasaray'ın ve Türk futbolunun efsane isimlerinden Erhan Önal'ın hayata gözlerini yumduğu öğrenildi. 62 yaşındaki Erhan Önal'ın ölümü sevenlerini ve ailesini derinden üzdü.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Yeliz Kimdir? Ayşe Kırca Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kimin Kızı? Gelsin Hayat Bildiği Gibi Yeliz Kimdir? Ayşe Kırca Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kimin Kızı?
Galatasaray'ın ve Türk futbolunun efsane isimlerinden Erhan Önal'ın hayata gözlerini yumduğu öğrenildi. 62 yaşındaki Erhan Önal'ın ölümü sevenlerini ve ailesini derinden üzdü. Papaz Erhan lakaplı Erhan Önal'ın ölüm nedeni ise merak edildi. Peki Erhan Önal neden öldü?Çeşitli rahatsızlıkları bulunan Erhan Önal 10 yıl önce beyin kanaması geçirmişti. O dönem uzun bir süre yoğun bakımda kaldıktan sonra taburcu olan Erhan Önal'ın konuşma ve hareket zorluğu çektiği biliniyordu.

1979'dan 1981'e kadar Türkiye A Millî Futbol Takımı'nda yedi kez forma giyen ünlü futbolcu kariyeri başarı ile doludur. Alman futbolunun efsanevi isimleri ile forma giymiştir. Galatasaray ve Fenerbahçe'de oynamıştır. Uzun sakallarından ötürü "Papaz Erhan" lakabını almıştır.

Galatasaray'dan taziye!

"1985-1992 yılları arasında Galatasaray forması giyen, kulübümüzün 9304 sicil numaralı üyesi Erhan Önal'ın vefat haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah'tan rahmet; ailesi, yakınları, sevenleri ve camiamıza başsağlığı dileriz" ifadeleri kullanıldı.