Fox ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin Figen Yıldırım’ı bir diğer adıyla Fifi’si merak konusu oldu. Diziyi izleyen herkes Sen Çal Kapımı Fifi kimdir? Gerçek adı ne? Hangi dizilerde oynadı sorularına yanıt aramaya başladı.

Fox ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin Figen Yıldırım’ı bir diğer adıyla Fifi’si merak konusu oldu. Diziyi izleyen herkes Sen Çal Kapımı Fifi kimdir? Gerçek adı ne? Hangi dizilerde oynadı sorularına yanıt aramaya başladı. İşte detaylar...Başrollerini Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in paylaştığı Sen Çal Kapımı gerek reytinfleriyle gerek sosyal medyada konuşulmaya devam ediyor. Dizide en az ana karakterler dışında diğer oyuncular da merak konusu oldu. Özellikle Fifi bir hayli dikkat çekti.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…


Sen Çal Kapımı Fifi kimdir?Nam-ı diğer Fifi. Zengin ve sonradan görme ailesinden bıkmış usanmış. Sürekli siyah giyiyor, motora biniyor. Gerçek bir hayvansever. Ne iş yaptığını tam olarak kimse bilmiyor ama ailesinden para almadığı halde köşeyi döndüğü kesin. Sokak hayvanlarına yaptığı bağışlar dudak uçuklatıcı. Para hakkında ve kendisi hakkında konuşmayı sevmiyor. Zaten kısa ve öz konuşuyor. Her şeye negatif bakan, aşka inanmayan, aklına estiği gibi yaşayan ve konuşan biri.Sen Çal Kapımı dizisinde Figen karakterine Sitare Akbaş hayat veriyor. Sen Çal Kapımı dizisinin Fifi'si Sitare Akbaş kimdir?6 Ekim 1988 doğumlu Sıtare Akbaş, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Kariyerine ilk adımı Akasya Durağı dizisinde Zeyno karakteri ile atmıştır. Daha sonra Fatmagül’ün Suçu Ne? (2011), Dila Hanım (2012), Emanet (2014), Urfalıyam Ezelden (2014), Analar ve Anneler (2015) dizileriyle devam etmiş, son olarak baş rollerini Caner Cindoruk, Gizem Karaca gibi isimlerle paylaştığı İstanbul Sokakları (2016) dizisinde yer almıştır. Başarılı oyuncu genç yaştaki kariyerinde dört uzun metrajlı ve 2 kısa metrajlı filmde rol almıştır.