Fox Tv'de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin oyuncular kimler? Sen Çal Kapımı oyuncu kadrosu? Sen Çal Kapımı konusu nedir? Sen Çal Kapımı senaristi kim? Sen Çal Kapımı yönetmeni kim? Sen Çal Kapımı dizi müzikleri. Sen Çal Kapımı dizisi hakkında her şey

Fox Tv'de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin oyuncular kimler? Sen Çal Kapımı oyuncu kadrosu? Sen Çal Kapımı konusu nedir? Sen Çal Kapımı senaristi kim? Sen Çal Kapımı yönetmeni kim? Sen Çal Kapımı dizi müzikleri. Sen Çal Kapımı dizisi hakkında her şey haberimizde.. Başrollerinde Kerem Bursin ve Hande Erçel'in yer aldığı Sen Çal Kapımı oyuncu tüm oyuncu kadrosu.. Sen Çal Kapımı dizisi uyarlama mı? Hangi diziden uyarlama? Sen Çal Kapımı bilinmeyenler!

Cumartesi akşamlarının romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı dizisi hayranları geçtiğimiz haftalarda bölüm etiketiyle 1 milyonu aşkın tweet atarak sosyal medyada rekor kırmıştı. Peki Sen Çal Kapımı dizisinin başarısının sırrı nedir? Dizinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Sen Çal Kapımı hakkında tüm bilgiler.

Sen Çal Kapımı dizisinin yönetmenliğini Ender Mıhlar, senaryosunu ise Ayşe Üner Kutlu üstleniyor. Fox TV’nin en popüler dizilerinden biri olan Sen Çal Kapımı kısa sürede etkileyici bir hayran kitlesine ulaşmayı başardı. Özellikle dizinin takipçileri Sen Çal Kapımı oyuncuları ve konusu gibi çeşitli detayları sıklıkla araştırmayı sürdürüyor.

Sen Çal Kapımı Konusu ve Ana Karakterleri


Eda Yıldız

Hande Erçel’in canlandırdığı karakter olan Eda hayatındaki tüm umutları eğitimine bağlamış olan genç bir kızdır. Yurt dışı bursunu keserek lise mezunu olmasına neden olan Serkan ile karşı karşıya gelecektir. Eda üniversitede bölüm birincisi olmuşken, yurtdışında burs kazanmış ve son anda bursu kesildiğinden dolayı üniversiteden atılarak lise mezunu olarak kalmıştır. Aylar boyunca Serkan’a ulaşmaya çalışan Eda’nın bu çabaları yersizdir. Halasının yanında çiçekçilik yapmak durumunda kalır. Ancak bir gün Serkan’la yüz yüze gelme şansı elde etmiş olacaktır.

Serkan Bolat

Kerem Bürsin’in oynadığı Serkan Bolat ise hayatını işine adamış başarılı, sert bir iş adamıdır. Serkan eski nişanlısını geri kazanmak için Eda’ya iki ay boyunca nişanlı kalma taklidi yapmayı kabul ederse, bursunu geri vereceğini söyler. Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önceki zamanlar reddetse de koşullar değiştiğinden dolayı kabul etmeye mecbur kalır. Nişanlı taklidi yaptıkları sırada, Eda ve Serkan bildikleri tüm doğruları unutarak bir ilişkiye başlar.

Sen Çal Kapımı Oyuncuları


Sen Çal Kapımı oyuncu kadrosu ise Hande Erçel, Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz, Bige Önal, Anıl İlter, Çağrı Çıtanak, Melisa Döngel, Evrim Doğan, Neslihan Yeldan, Sarp Bozkurt, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan gibi isimlerden oluşuyor. Güçlü kadrosu ile dikkat çekici gözüken yapımın oyuncuları arasına her geçen gün farklı isimler eklenmeye devam ediyor. Bu bakımdan dizinin müdavimleri Sen Çal Kapımı yeni oyuncuları kimler gibi soruların cevaplarını merakta kalıyor.

Sen Çal Kapımı dizisine son olarak Sarp Can Köroğlu katıldı. Yakındaki bölümlerde diziye katılan oyuncu dizi takipçilerinin artmasına neden olacak isimlerden biri olarak görülüyor. Yayınlandığı günlerde reytinglerde üst sıralarda yer almayı başaran dizinin gelecek bölümünde neler olacağı hayranları tarafından merak konusu haline geldi.

SEN ÇAL KAPIMI GELEN VE GİDEN OYUNCULAR


Sen Çal Kapımı dizisine bu zamana kadar pek çok oyuncu dahil oldu ve ayrıldı. Sen Çal Kapımı dizisinden ilk olarak başrol oyuncularından Serkan'ın düşmanı Kaan Karadağ karakterine hayat veren İsmail Ege Şaşmaz, Alptekin Bolat karakteri ile Ahmet Mark Somers ve Fifi karakterine hayat veren Sitare Akbaş ayrılmıştı. Diziye daha sonra Efe Akman karakteri ile Ali Ersan Duru, Deniz Saraçhan karakteriyle Sarp Can Köroğlu, Balca karakteriyle İlayda Çevik, Semiha karakteri ile Ayşegül İşsever, Prens Seymen karakteri ile Mert Öcal ve Şef Alexander Zucco karakteri ile Hakan Karahan dahil edilmişti.

SEN ÇAL KAPIMI ANA KARAKTERLERİ


Sen Çal Kapımı dizisinin baş karakterleri şu şekildedir;

Serkan Bolat - Kerem Bursin

Karizmatik, ruhsuz ancak işinde çok iyi olan genç bir iş adamıEda Yıldız - Hande Erçel

Duygusal, inatçı ve aşka inan bir genç kızFerit - Çağrı Çıtanak

Aşktan yana yüzü gülmemiş, sevdikleri hep başkasına aşık olan Ferit yine de herkese yardımcı olmaya çalışan babadan zengin bir gençMelo - Elçin Afacan

Fıkır fıkır, Eda'nın iyiliği için çabalayan, dizilerde yaşayacak kadar romantikAydan - Neslihan Yeldan

Zengin, gösteriş meraklısı. Agorafobisini Eda sayesinde yenmiş ve Eda ile oğlu Serkan'ı bir araya getirmek için yardımcısı Seyfi ile entrikalar çeviren eğlenceli biri.Selin - Bige Önal

Serkan'ı yeniden elde etmeye çalışan Selin, bu uğurda tüm yolları deneyecek kadar gözü kara.Ayfer - Evrim Doğan

Eda'nın çiçek dükkanı olan narin, sadelik meraklısı halası.Engin - Anıl İlter

Serkan'ın en yakın arkadaşı. Yıllardır aşık olduğu Pırıl'a nihayet açılmış ve evlenmeyi başarmışCeren - Melisa Döngel

Eda'nın yakın arkadaşı. Zengin, ünlü bir avukat ailenin avukat kızı. Ancak yaşadıkları nedeniyle ilaç kullanıyor ve aşkı bir türlü bulamıyor.Pırıl - Başak Gümülcinelioğlu

Disiplinli, işinde çok başarılı. Engin ile evli.Seyfi - Alican Aytekin

Aydan Hanımın sağ koluErdem - Sarp Bozkurt

Babasının yaptığı bir iyilik sayesinde Serkan Bolat'ın şirketinde tüm işe yaramazlığına rağmen yer edinmiş