Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz ikilisini,  Aşk 101 dizisinden sonra bir kez daha aynı projede buluşturan Yargı dizisine Sen Çal Kapımı' dan yeni transfer!

Ay  Yapım imzalı, senaryosunu Sema Ergenekon'un yazdığı ve  Ali Bilgin'in yönetmen koltuğunda oturacağı  Yargı dizisi bu sezona damga vurmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde okuma provası yapılan dizinin oyuncu kadrosu her geçen gün genişleyerek, son hazırlıklar yapılıyor.

Sete çıkmaya gün sayan diziye son olarak Sen Çal Kapımı dizisinde gördüğümüz, başarılı performansı ile dikkatleri üstüne çeken ve aynı zamanda büyüleyici sesiyle de adından söz ettiren Başak Gümülcinelioğlu dahil oldu.

başak

Sen Çal Kapımı'dan Yargı dizisine!

Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in paylaştığı ve kadrosunda Hüseyin Avni Danyal,Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar ve Uğur Arslan'ın yer aldığı diziye  son olarak Başak Gümülcinelioğlu da katıldı.

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Bir avukat ve bir savcının etkileyici hikayesinin anlatılacağı dizinin çekimleri İstanbul ve çevresinde gerçekleşecek."Yargı"  Eylül'de Kanal D ekranlarında olacak.