Star TV ekranlarında seyirci ile buluşan Seni Çok Bekledim dizisinde Zahide ölecek mi? Seni Çok Bekledim dizisinde Zahide karakterini canlandıran Türki Turan diziden ayrılıyor mu? Başrollerimde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı Seni Çok Bekle

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!
Star TV ekranlarında seyirci ile buluşan Seni Çok Bekledim dizisinde Zahide ölecek mi? Seni Çok Bekledim dizisinde Zahide karakterini canlandıran Türki Turan diziden ayrılıyor mu? Başrollerimde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı Seni Çok Bekledim dizisinde Zahide ölüyor mu?

Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu, kadrosunda Caner Şahin, Durul Bazan, Türkü Turan, İlhan Şen gibi isimlerin yer aldığı Star Tv'nin yeni dizisi Seni Çok Bekledim reytinglerde oldukça kötü bir başlangıç yaptı. Ancak dizi yine de dizi kendi kitlesini oluşturmayı başardı.

Stat Tv'nin yeni dizisi Seni Çok Bekledim'in 3. bölümünde seyirciyi üzen hadiseler yaşandı. Türkü Turan'ın canlandırdığı Zahide karakteri balkondan ayağı kayarak düştü. Diziden çıkıp çıkmadığı merak edilen Türkü Turan'ın sosyal medyası merakla takip edildi.

Seni Çok Bekledim dizisinin yayınlanan 3. son bölümünde Zahide karakteri balkon düştü. Başarılı oyuncu Türkü Turan'ın diziden çıkacak olması seyirciyi üzdü. Türkü Turan sosyal medyasından ne paylaştı? İşte tüm detaylar..

Seni Çok Bekledim dizisinin 3. bölümünde Erol'un bir anda banyodan çıkması sonrası korkan Zahide'nin ayağı kaydı. Balkondan düşen Zahide'nin akıbeti gelecek bölüme kaldı.


Seni Çok Bekledim yeni bölüm fragmanında Zahide'nin düşmesi sonrası Erol panikle abisini arar. Fragmanda Zahide'nin ölüp ölmediğine dair detay verilmezken seyirciler Zahide'nin öleceğini iddia etti. Ancak Türkü Turan sosyal medyasından diziden ayrıldığına dair paylaşım yapmayınca ölemediğini düşünen seyirciler ikinci fragmanda Zahide'nin hastanede olacağını iddia etti.