Yeni sezona bomba gibi diziler geliyor. Daha yayınlanmadan yayımladıkları ilgi çekici afişler, başarılı oyuncu kadroları, bilinenden farklı senaryoları ve reklamlarıyla heyecan yaratmayı başardılar.

Yeni sezona bomba gibi diziler geliyor. Daha yayınlanmadan yayımladıkları ilgi çekici afişler, başarılı oyuncu kadroları, bilinenden farklı senaryoları ve reklamlarıyla heyecan yaratmayı başardılar. Yeni sezon dizilerinin birçoğu bildiğimiz kanallarda yayınlanmayacak. Yeni başlayacak olan diziler Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen dijital platformunda yayımlanacak. Exxen'de yayın hayatına başlayacak dizilerin büyük bir kısmı belli oldu. Exxen'de yayınlanacak dizilerin belli olmasının ardından diziler merak uyandırmaya da başladı. Merakla beklenen Exxen dizilerinin afişleri, oyuncu kadroları ve dizilerin konuları da yavaş yavaş belli olmaya başlıyor. Exxen'in yeni komedi dizisi Şeref Bey'de sonunda izleyenlerine afişini ve oyuncu kadrosunu yayınladı. Şeref Bey dizisinin afişi oldukça dikkat çekici. Diğer dizi ve film afişlerinden oldukça farklı olan tasarımı ve kullanılan renkler ile dizi başlamadan afişiyle merak uyandırdı. Dizide çok başarılı oyuncular yer alıyor. Şeref Bey dizisinin afişini görenler meraklandı ve dizi hakkında araştırmalara başladı. Şeref Bey dizisi oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor ? Şeref Bey dizisinin konusu ne olacak ?Şeref Bey dizisinin oyuncu kadrosu oldukça göz doldurucu görünüyor. Şeref Bey dizisinde birbirinden başarılı ve yetenekli oyuncular bulunuyor. Şeref Bey dizisinin oyuncu kadrosunda bulunan oyunculara bir göz atalım. Şeref Bey dizisinin oyuncu kadrosunda; Haluk Bilginer, Songül Öden, Şükran Ovalı, Ecem Uzun, Serhat Kılıç, Devrim Yakut, Erdem Kaynarca ve Barış Yıldız gibi ünlü isimler yer alıyor. Şeref Bey dizisi çok yakında Exxen dijital platformunda izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Yayına başlamaya gün sayan dizi, çok ses getirece benziyor.

Başrol oyuncularından olan ve oyunculuk kariyerinde çokça ödül ve başarı kazanan oyuncularını inceleyelim.Haluk Bilginer'in oynadığı dizi ve filmler;

İstanbul Kanatlarımın Altında, Adım, Nihavend Mucize, Masumiyet, Usta Beni Öldürsene, Harem Suare, Filler ve Çimen, Hititler, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü ? Polis, Devrim Arabaları, Yedi Kocalı Hürmüz, New York'ta Beş Minare,  W.E,  Kış Uykusu, EastEnders, The Adventures of Young Indiana Jones: Daredevils of the Desert, Gecenin Öteki Yüzü, Ateşten Günler, Safiyedir Kızın Adı, Borsa, Son Söz Sevginin, Sıcağı Sıcağına, Gülşen Abi, Eyvah Babam, Eyvah Kızım Büyüdü, Tatlı Hayat, Karanlıkta Koşanlar, Cesur Kuşku, Yine de Aşığım, Hayat İşte, Sayın Bakanım, Sevgili Dünürüm, Spooks, Nerde Kalmıştık?, Sıkı Dostlar, Cuma'ya Kalsa, Ezel, İstanbulun Altınları, Acayip Hikayeler, Hayatımın Rolü, Kaçak, Masum, Şahsiyet, Şeref Bey.Songül Öden hangi dizi ve filmlerde oynamıştır ?

Umutsuz Ev Kadınları, Gümüş, Beni Çok Sev, Bir Aile Hikayesi, Payitaht Abdülhamid, Kayıtdışı, Serçe Sarayı, Mükemmel Çift, Hıçkırık 2009, Vazgeç Gönlüm, Havada Bulut, Vasiyet, Şeref Bey.Şükran Ovalı hangi dizi ve filmlerde yer almıştır ?

Vatanım Sensin, Familya, Paramparça, Cinayet, Şeref Meselesi, Kötü Yol, Avrupa Avrupa, Behzat Ç. Bir Bulut Olsam, Aşk Yakar, Vazgeç Gönlüm, Bez Bebek, Ezo Gelin, Menajerimi Ara, Ufak Tefek Cinayetler, Şeref Bey.