Şeref Sözü 4. bölüm fragmanı yayınlandı.

Şeref Sözü 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Show TV ekranların sevilen dizisi Şeref Sözü 4. bölüm fragmanı çıktı. 4 Kasım 2020 çarşamba akşamı yayınlanacak Şeref Sözü 4. bölüm fragmanı sizlerle. Şeref Sözü 4. bölüm fragmanı sizlerle.

Şeref Sözü 4. bölüm fragmanı

Ekranların yeni dizisi Şeref Sözü yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Merakla beklenen Şeref Sözü 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Şeref Sözü 4. bölüm fragmanında neler oldu? İsra ve Cihan boşanacak mı? İsra’nın başına neler gelecek? Cihan, kimden yardım isteyecek? İşte detaylar…

Şeref Sözü 4. bölüm fragmanı 4 Kasım 2020Show TV ekranında yayınlanmaya başlayan Şeref Sözü heyecanlı ve farklı konusuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Çarşamba akşamları yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkan dizi de İsra ve Cihan’ın destansı aşk hikayesine tanıklık etme fırsatı yakalıyoruz. Güçlü oyuncu kadrosu tarafından desteklenen özgün senaryosu sayesinde yüksek reyting oranları elde etmeyi başardı. Heyecanın hiç azalmadığı Şeref Sözü 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Emsal Hanım, Adabeyli soyadına uygun bulmadığı İsra’dan kurtulduğunu düşünmektedir. Cihan’ın bir dediğini iki etmeyen, onun varlığıyla hayata tutunan Emsal Hanım, oğlunu İsra’dan kıskanmaktadır. Gücünü kaybedeceğine inandığı için İsra’nın ölüm emrini vermiştir. Cavidan, annesinin planlarından haberdar değildi.

Lakin, o da evine dönebilmesi için Yasemin’in yanında saf tutmak zorundaydı. Cihan ve İsra’nın ayrılmasını farklı sebeplerle isteyen anne ve kız, planlarında başarıya ulaştıklarına inanıyorlardı. Ömer’in bakımından sorumlu olması için konağa geri çağrılan Yasemin ise kararsız kalmıştı. Cihan’ı elde etmek için her şeyi yapmaya hazır olan Yasemin, Adabeyli soyadının yegane temsilcisi olmak için çabalıyordu. İlk kez, Emsal Hanım’ın desteğini de arkasında hissetmenin gücünü yaşıyordu.

Cihan, İsra’nın başına gelenlerden dolayı kendisini sorumlu tutuyordu. Ailesinin kararlarına karşı gelmesine alışık olmayan Cihan, öfkeden deliye dönmüştü. Yasemin’i hiçbir zaman sevmemiş, onunla evlenmek istememişti. Lakin, oğlu için fedakarlık yapmaya hazırdı. Bu seferde hayat karşısına İsra’yı çıkarmış, ondan çok etkilenmişti. İsra’nın gitmesine izin vermek istemeyen Cihan, ona olan duygularını gizlemeyi sürdürüyordu.