Geçtiğimiz günlerde yine sevgilisi Mustafa Tohma ile açıklaması sonrası gündem olan Seren Serengil bu defa farklı bir gündemle sevgilisinin yanında yer aldı.

Seren Serengil en son herkesi şaşırtarak 'Tohma ile cinsel anlamda bir ilişkimiz yok ama bağlılık var' diyerek gündeme gelmişti.

Serengil sevgilisi Mustafa Tohma ile geçtiğimiz günlerde Boğaz'da yemek yedi ancak Mustafa Tohma gelen hesabı görünce sosyal medyadan adeta isyan etti.

Mabel Matiz'den Sonunda Konuştu Ve Neden Ağladığını Açıkladı! "İnatla Devam" Mabel Matiz'den Sonunda Konuştu Ve Neden Ağladığını Açıkladı! "İnatla Devam"

Son olarak "çocuk düşürmem ve bu hastalık bende büyük travmalar yarattı" diyerek özelini anlatan Seren Serengil'in bu defa boğazda yediği yemek gündem oldu.

Seren Serengil’in sevgilisi Mustafa Tohma, ünlü şarkıcı ve bir arkadaşlarıyla Boğaz’daki ünlü bir balıkçıya gitmişti ki ekonominin ezici gücü ilen tanıştı. Gece sonunda gelen 3 bin 340 TL’lik hesabı görünce kısa süreli şok geçiren Mustafa Tohma, isyanını sosyal medyadan "Haftanın beş günü dışarıda yerim ama bu nedir ya! Sadece meze" diyerek dile getirdi.

Tohma, "İlk defa yapıyorum" diyerek gelen adisyonu paylaşması ile gündemde yer aldı.