Serkay Tütüncü'den Kavga Başlatacak Sözler! Masumiyet Dizisi Oyuncuları Magazinden Kopamıyor!

Masumiyet dizisi final yaptı ama oyuncuların her gün bir röportajları gündemden düşmüyor. Son olarak ise ortam alev alacak. Serkay Tütüncü ateş püskürdü!

Dizi Haberleri 29.05.2021 - 16:48 29.05.2021 - 16:50 Ece Sahan

Fox Tv'nin büyük umutlarla ve ünlü isimlerle yola çıktığı dizisi Masumiyet geçtiğimiz günlerde final yaptı. Ancak dizinin oyuncuları her gün magazinde yer almaya devam ediyor. Ancak bu sefer Serkay Tütüncü kavgayı kesin başlattı.

Fox Tv'nin büyük bir umutla çektiği Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar, Deniz Çakır gibi kaşesi yüksek isimlerin rol aldığı Masumiyet dizisi 13. bölümde geçtiğimiz hafta final yaptı. Yüksek kaşeli oyuncular reytingleri karşılamayınca dizi final yapmak zorunda kalmıştı. 

Masumiyet dizisi final yaptı ancak hala konuşulmaya devam ediyor. Masumiyet dizisi reytingleri düşük seyretmiş ancak dizi Hülya Avşar'ın gençleştirme filtresinden, Deniz Çakır'ın karavan krizine kadar adından söz ettirmeye çalıştı. 

Dizi şimdi final yaptı ancak bu seferde oyuncular magazinden düşmedi. Son olarak dizinin İlker'i Serkay Tütüncü verdiği bir röportaj sonrası magazincilere ateş püskürdü. 

Serkay Tütüncü verdiği bir röportajda "Seks bence hayat enerjisi, herkesin hayatında hep olmalı. Seksüel çekimin olduğu yerde her zaman bir merak vardır. Hep diri tutar. Bu aslında yaptığımız iş için de geçerli. Partnerinle sevişmek zorunda değilsin, sadece seyircinin sizi sevişirken hayal etmesini sağla, yeter" ifadelerini kullandı.

Bu cümleleri bazı magazin siteleri "Serkay Tütüncü'den seks itirafı" başlıkla ve Serkay Tütüncü ve dizideki partneri İlayda Alişan fotoğrafları ile verince Tütüncü açtı ağzını yumdu gözünü.

"SEÇTİĞİNİZ CÜMLELERE VE FOTOĞRAFLARA DİKKAT EDİN!"

Serkay Tütüncü Twitter hesabından "Seçtiğiniz başlıklara ve fotoğraflara dikkat edin biraz! Cümlelerin sağından solundan çekip zarar verme derdinsiniz. Tık alak için kötüleşmeyin. Lütfen" diye yazdı.

Bunun üzerine Serkay Tütüncü hayranları o magazin hesabına tepki üstüne tepki yağdırdı!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@