Kanal D ekranlarında yayınlanan ve eğlenceli sahneleri ile bu sezonun en keyifli dizilerinden olan Seversin ile ilgili ilk günden itibaren yapılan final söylemleri birçok yeni dizide yakalanamayan partner uyumu ve Burak Yörük oyunculuğu ile adeta taca çıktı.

İlayda Alişan sempatikliği ve Burak Yörük oyunculuğu ile yaz dizilerinde uzun süredir hasret kalınan partner uyumunu yakalayan ve yine aynı şekilde özlenen keyfili ve eğlenceli sahneleri ekranlara getiren dizi, her bölümünde hikayeden kopmadan izlenen tek romantik komedi olmayı başardı.

Son zamanlarda tartışmalı reyting sonuçları sebebi ile ilk bölümden itibaren başlayan final haberleri sürerken her bölümünde ayrı bir keyif yaşatan dizi, hikayesine başarı ile devam ederken dizilerin uğur boncuğu başarılı isim Nergis Kumbasar ve son zamanların en samimi oyunculuğunu ve karakterlerini sergilemeyi başaran Zeynep Kankonde'yi de izleme şansı verdiği için ayrıca sevildi.

Ancak Seversin'de Nergis Kumbasar ve Zeynep Kankonde detayından çok daha fazlası geldi...

OBSESSO'nun yeni reklam yüzü Burak Yörük

Televizyon dünyasının sorunlarını ve zorluklarını alaylı bir şekilde de hikayesine taşıyan dizide de altı çizildiği üzere "Magazin" etkisini hatırlatan bir durum yaşandı.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Magazin dünyasının çalışanları etkisi ile istediği yada "faydalandığı" iddia edilen oyuncuyu parlatıp, istemediği yada yine iddia edildiği üzere "faydalanmadığı" oyuncuyu görmezden geldiği ve hatta karaladığı bilinirken bunun son kurbanı Burak Yörük olmuştu.

İşte Seversin dizisi ile yakışıklı ve başarılı oyuncu Burak Yörük, magazin dünyasının görmezden geldiği oyunculuğunu da sergileme fırsatı buldu.

Dizi içinde dizi çeviren Yörük, hem bir Tolga Tuna hayran kitlesi yarattı, hem de aynı zamanda kendisine gelen bu şans ile bir Burak Yörük oyunculuğu olduğu gerçeğini gözler önüne serdi.

Bu aşk çok konuşulur! - Son Dakika Magazin Haberleri

Bir oyunculuktan başka bir oyunculuk performansına başarılı şekilde geçen Yörük ciddi anlamda zor bir işi takdire şayan şekilde başardı. Ekran karşısında diziyi izlerken Burak Yörük'e ayrı, yarattığı Tolga Tuna'ya ayrı hayran oluyorsunuz.

Tamda bu noktada tüm izleyenler gibi siz de aynı soruyu soruyorsunuz; Tolga Tuna mı? Burak Yörük mü?

Bizce Burak Yörük, ki zira kendisi tüm engellere ve magazin etkisi ile 1-0 geriden başlamasına rağmen yükselen bir "yıldız" olmayı başardı.

Ünlü oyuncu Burak Yörük, İETT şoförüne saldırdı